FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 16 piątek, 21 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5696 dni.
Napisaliśmy 17321 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 16 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Transakcja Minelli-Lanini na liście prokuratury

autor: odys; 30.11.2021 ; 13:18;

Od kilku dni głównym tematem w Italii jest śledztwo prokuratury w sprawie kreatywnej księgowości i wykazywanych, fałszywych zysków kapitałowych przez włoskie kluby, w tym między innymi Juventus.

Prócz "Starej Damy" objętych dochodzeniem ma być również 10 innych klubów z Serie A oraz Serie B. Jak wynika z raportu przygotowanego przez Tuttosport, na długiej liście operacji transferowych znajdujących się pod lupą wymiaru sprawiedliwości, mają znajdować się dwie transakcje na linii Parma-Juventus.

Mowa tu o wycenianym na 2,9 mln euro przejściu Alessandro Minelliego z Parmy do Juventusu oraz wycenianym na 2,3 mln euro transferze w drugim kierunku.

Jak podkreślają dziennikarze, póki co jest jeszcze zbyt wcześnie, aby stwierdzić w jaki sposób i czy w ogóle Parma jest w tej kwestii zagrożona i czy będzie objęta dochodzeniem.

Zobacz także

Komentarze

odys 30 listopada 2021; 14:10
Do tego z tyłu głowy należy też mieć te sprawy, o których pisałem kilka tygodni temu, czyli transakcje Faggiano z Pescarą czy też te z Interem typu Adorante-Brazao. Jeśli mam być szczery, o ile tego, że takiemu Juventusowi nic się nie stanie jestem w 100%, o tyle ktos w tej sprawie musi zostać ukarany i obawiam się, że padnie między innymi na nas i dostaniemy srogo po dupie.






Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.