FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 38 czwartek, 9 kwietnia 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
SPAL1
Stadio Ennio Tardini; 08.03.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Parma -
Fiorentina-
Stadio Ennio Tardini; 11.04.2020; 15:00

Video

Parma 0:1 SPAL: Skrót

Cytat tygodnia

Trwająca przerwa wcale nie musi oznaczać utraty na jakości. Uważam że jeśli sezon będzie dokończony to wciąż może on stać na bardzo wysokim poziomie. Szczerze nie rozumiem ludzi, którzy narzekają na to, że rozgrywki zostały przerwane, jest brak szacunku wobec ludzi, którzy toczą obecnie walkę o coś zdecydowanie ważniejsze od futbolu." - Simone Iacoponi

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5044 dni.
Napisaliśmy 13452 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 38 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Tommasi: "Każdy musi myśleć globalnie, a nie tylko o sobie"

autor: odys; 23.03.2020 ; 16:14;

Dziś odbyło się specjalne zebranie Włoskiego Związku Piłkarzy (AIC), podczas którego dyskutowana była sprawa powrotu piłkarzy do treningów i na boiska. W tym temacie głos zabrał prezes związku Damiano Tommasi.

"Obecnie panująca sytuacja jest pod każdym względem wyjątkowa, nie można przewidzieć co wydarzy się w najbliższych dniach, a co dopiero snuć plany na najbliższe miesiące. W takich warunkach podejmowanie spójnych decyzji jest bardzo trudnym zadaniem. Niektórzy myślą, że epidemia ich nie dotyczy, jednak fakty są takie, iż wszyscy jesteśmy powiązani i wzajemnie od siebie zależni, przez to zjawisko. Mając to na uwadze trzeba znaleźć odpowiednie rozwiązanie, nie myśląc tylko i wyłącznie o własnym interesie, im szybciej wszyscy to pojmą, tym lepiej. Kiedy piłkarze wrócą do gry? Z pewnością zajmie to jeszcze przynajmniej kilka tygodni. Problem polega na tym, iż w tej chwili nikt nie może tak naprawdę czuć się bezpiecznie. A podjęcie decyzji o wznowieniu treningów jest igraniem ze zdrowiem piłkarzy. Moim zdaniem jeśli udałoby się wrócić na boiska do lata, należałoby to traktować jako sukces."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.