FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 7 wtorek, 25 września 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 2
Cagliari0
Stadio Ennio Tardini; 22.09.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Napoli-
Parma -
Stadio San Paolo; 26.09.2018; 21:00

Video

Parma 2:0 Cagliari: Skrót

Cytat tygodnia

"Kontrataki? Przywiązujemy do tego aspektu wielką wagę i sporo pracujemy nad nim na treningach, jesteśmy świadomi tego, że w wielu meczach dobrze wyprowadzane kontry mogą być dla nas bezcenne." - Robertp D'Aversa

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4482 dni.
Napisaliśmy 9953 newsów

Mamy 269 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 7 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Stulac: "Cieszę się, że tu jestem"

autor: odys; 10.07.2018 ; 19:01;

Dziś w Prato allo Stelvio, przed mikrofonami oficjalnego klubowego kanału stanął jeden z nowych nabytków Parmy - Leo Stulac, który tym samym udzielił swojego pierwszego wywiadu w barwach Gialloblu.

"Jestem bardzo szczęśliwy. Bycie częścią tak wielkiego klubu, z taką historią jak Parma to powód do dumy. Chciałbym podziękować kierownictwu za zaufanie, którym mnie obdarzono i za okazję, którą od nich otrzymałem. Zrobię wszystko by spłacić ten dług. Jestem przekonany, że stać nas na utrzymanie w Serie A, jesteśmy silnym zespołem i w sezonie pokażemy swoją wartość. Letnie przygotowania? Za nami dopiero pierwsze trzy dni obozu, tak więc ciężko o jakiekolwiek wnioski. W spokoju skupiamy się na swojej pracy i liczymy, że przyniesie ona efekty w sezonie. Grupa? Szybko znalazłem kontakt z nowymi kolegami, którzy bardzo dobrze mnie przyjęli. Moje cele? Chcę grać jak najwięcej i najbardziej jak to możliwe wspomagać zespół. Wiadomość dla kibiców? Jestem szczęśliwy, że przybyłem do Parmy, liczę że fani tak jak cały zespół obdarzą mnie zaufaniem i tłumnie będą wypełniać stadion podczas naszych spotkań."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.