FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 23 czwartek, 13 grudnia 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Chievo1
Stadio Ennio Tardini; 09.12.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Sampdoria-
Parma -
Stadio Luigi Ferraris; 16.12.2018; 15:00

Video

Parma 1:1 Chievo: Skrót

Cytat tygodnia

"Mamy prawo być rozczarowani, gdyż uważam, że zasłużyliśmy w tym meczu na zwycięstwo. Zagraliśmy dobry mecz, wykreowaliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji, jednak gdy przyszło co do czego nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Czasem jednak tak już bywa, że mecze nie dią po Twojej myśli, mimo iż z pozoru masz przewagę." - Riccardo Gagliolo

Shoutbox

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4561 dni.
Napisaliśmy 10445 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 23 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Stulac: "Cieszę się, że tu jestem"

autor: odys; 10.07.2018 ; 19:01;

Dziś w Prato allo Stelvio, przed mikrofonami oficjalnego klubowego kanału stanął jeden z nowych nabytków Parmy - Leo Stulac, który tym samym udzielił swojego pierwszego wywiadu w barwach Gialloblu.

"Jestem bardzo szczęśliwy. Bycie częścią tak wielkiego klubu, z taką historią jak Parma to powód do dumy. Chciałbym podziękować kierownictwu za zaufanie, którym mnie obdarzono i za okazję, którą od nich otrzymałem. Zrobię wszystko by spłacić ten dług. Jestem przekonany, że stać nas na utrzymanie w Serie A, jesteśmy silnym zespołem i w sezonie pokażemy swoją wartość. Letnie przygotowania? Za nami dopiero pierwsze trzy dni obozu, tak więc ciężko o jakiekolwiek wnioski. W spokoju skupiamy się na swojej pracy i liczymy, że przyniesie ona efekty w sezonie. Grupa? Szybko znalazłem kontakt z nowymi kolegami, którzy bardzo dobrze mnie przyjęli. Moje cele? Chcę grać jak najwięcej i najbardziej jak to możliwe wspomagać zespół. Wiadomość dla kibiców? Jestem szczęśliwy, że przybyłem do Parmy, liczę że fani tak jak cały zespół obdarzą mnie zaufaniem i tłumnie będą wypełniać stadion podczas naszych spotkań."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.