FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 19 poniedziałek, 23 lipca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
Parma 3
Foggia1
Prato allo Stelvio; 21.07.2018; 17:30

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Sampdoria-
Stadio Briamasco; 28.07.2018; 18:00

Video

Parma 3:1 Foggia: Skrót

Cytat tygodnia

"Nasz rynek jest skutecznie blokowany przez zamieszanie panujące wokół sprawy SMS-owej, w związku z czym na razie było niewiele ruchów. Na szczęście mercato wciąż jest we wczesnej fazie i liczę na to, ze w krótkim czasie kierownictwu uda się skompletować kadrę." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4418 dni.
Napisaliśmy 9469 newsów

Mamy 265 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 19 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Stulac: "Cieszę się, że tu jestem"

autor: odys; 10.07.2018 ; 19:01;

Dziś w Prato allo Stelvio, przed mikrofonami oficjalnego klubowego kanału stanął jeden z nowych nabytków Parmy - Leo Stulac, który tym samym udzielił swojego pierwszego wywiadu w barwach Gialloblu.

"Jestem bardzo szczęśliwy. Bycie częścią tak wielkiego klubu, z taką historią jak Parma to powód do dumy. Chciałbym podziękować kierownictwu za zaufanie, którym mnie obdarzono i za okazję, którą od nich otrzymałem. Zrobię wszystko by spłacić ten dług. Jestem przekonany, że stać nas na utrzymanie w Serie A, jesteśmy silnym zespołem i w sezonie pokażemy swoją wartość. Letnie przygotowania? Za nami dopiero pierwsze trzy dni obozu, tak więc ciężko o jakiekolwiek wnioski. W spokoju skupiamy się na swojej pracy i liczymy, że przyniesie ona efekty w sezonie. Grupa? Szybko znalazłem kontakt z nowymi kolegami, którzy bardzo dobrze mnie przyjęli. Moje cele? Chcę grać jak najwięcej i najbardziej jak to możliwe wspomagać zespół. Wiadomość dla kibiców? Jestem szczęśliwy, że przybyłem do Parmy, liczę że fani tak jak cały zespół obdarzą mnie zaufaniem i tłumnie będą wypełniać stadion podczas naszych spotkań."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.