FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 33 czwartek, 23 maja 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Fiorentina0
Stadio Ennio Tardini; 19.05.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Roma-
Parma -
Stadio Olimpico; 26.05.2019; 15:00

Video

Parma 1:0 Fiorentina: Skrót

Cytat tygodnia

"Nie mam zbyt wiele do powiedzenia jestem dumny z moich podopiecznych, którzy dokonali czegoś naprawdę wielkiego i niezwykłego, a każdy kto uważa inaczej po prostu nie zna się na piłce. Od samego początku sezonu marzyliśmy o tym celu i dzięki niesamowitej pracy, woli walki oraz determinacji udało się go zrealizować. Jestem dumny z tego, że mogę się nazywać trenerem tak wspaniałego zespołu." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4722 dni.
Napisaliśmy 11456 newsów

Mamy 272 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 33 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Stefano Perrone na temat "Sistema di Gradimento"

autor: odys; 14.06.2018 ; 18:08;

Lega Serie A, pod kątem przyszłego sezonu wywiera na klubach obowiązek do wprowadzenia tak zwanego "Sistema di Gradimento" czyli specjalnego prawa, które ma dać zespołom narzędzie do karania oraz zapobiegania aktom chuligaństwa na stadionach.

Na temat całej inicjatywy, w oficjalnych mediach Parmy, głos zabrał główny delegat Gialloblu do spraw bezpieczeństwa - Stefano Perrone.

"Sistema di Gradimento to swojego rodzaju kontrakt, pomiędzy klubem a kibicami, którzy kupią zarówno normalne bilety jak i karnety. Ma on obligować fanów do zachowania pewnych standardów na trybunach, zaś jego nieprzestrzeganie pociągnie za sobą kary. Organy bezpieczeństwa wciąż mogą nakładać na poszczególnych kibiców zakazy stadionowe, jednak podobne prawo zyskały też kluby, które mogą zakazać wstępu na poszczególne mecze lub nawet na cały sezon. Prawa wprowadzone przez FIGC są czymś zupełnie nowy i w mojej opinii przełomowym. Chciałbym jednak uspokoić fanów, którzy mogą czuć się tym przytłoczeni, że na każdym kroku będziemy starali się wszystko jasno tłumaczyć, tak by nie dochodziło do żadnych nieporozumień. Te przepisy w żadnym wypadku nie mają uderzyć w kibiców, a przynajmniej w tych prawdziwych, ma to być narzędzie do obrony wizerunku klubów, który może cierpieć przez akty chuligaństwa. Co więcej klub może podjąć odpowiednie działania także bazując na tym co dzieje się poza stadionem oraz chociażby w mediach społecznościowych, co jest swojego rodzaju znakiem naszych czasów."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.