FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 15 czwartek, 20 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5695 dni.
Napisaliśmy 17315 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 15 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Statystyki Parmy po 4 ligowych kolejkach

autor: odys; 26.09.2014 ; 14:59;

Za nami 4 kolejki Serie A, po których Parma ma na swoim koncie 3 punkty, czyli o punkt więcej niż w analogicznym momencie poprzedniego sezonu.

Jeśli chodzi o statystyki zarówno drużynowe jak i indywidualne, to zespół Gialloblu w dalszym ciągu ma się czym pochwalić.

Po meczu z Romą, Parma wciąż zajmuje pierwsze miejsce w niechlubnej statystyce otrzymanych kartek. Wynik Gialloblu to 12 żółtych i 1 czerwona kartka, dla porównania dodajmy że drugiej w tym względzie Lazio ma 10 żółtych kartek i jedną czerwoną.

Z kolei jeśli chodzi o klasyfikację wygranych główkowych pojedynków to Parmie udało się awansować na drugie miejsce. Aktualnie współczynnik wygranych przez Gialloblu powietrznych pojedynków wynosi 59,4%, więcej ma tylko Juventus - 63%.

Jeśli chodzi o wyczyny indywidualne to wciąż pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców, z 3 trafieniami an koncie zajmuje Antonio Cassano.

Z kolei jeśli chodzi o asysty to duet Massimo Coda-Cristobal Jorquera z wynikiem 2 spadł na drugie miejsce. Klasyfikacji tej przewodzi Abate z Milanu, który jak dotąd zanotował 4 kluczowe podania.

Piłkarze Parmy wciąż nieźle radzą sobie w tabeli uwzględniającej ilość podań otwierających drogę do siatki.W tym zestawieniu piąte miejsce w z wynikiem 8 zajmuje Francesco Lodi, zaś  szósta lokata z wynikiem o jeden gorszym przypada w udziale Cristobalowi Jorquerze.

Warte odnotowania jest również 10 miejsce, Alessandro Lucarelliego, w tabeli pod względem ilości odebranych piłek. Jak do tej pory kapitan Gialloblu akcję rywali przerywał 83. Klasyfikacji tej przewodzi były gracz Parmy - Luca Cappitelli z Cagliari, z wynikiem 98.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.