FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 38 niedziela, 8 grudnia 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Puchar Włoch
Parma 2
Frosinone1
Stadio Ennio Tardini; 05.12.2019; 18:00

Następny mecz

Serie A
Sampdoria-
Parma -
Stadio Luigi Ferraris; 08.12.2019; 18:00

Video

Parma 2:1 Frosinone: Skrót

Cytat tygodnia

"Po raz kolejny tracimy punkty w samej końcówce i to na własne życzenie. Możemy mieć pretensje tylko do siebie, bowiem w takich meczach jak ten dzisiejszy czy ostatni z Bologną, powinniśmy w zdecydowanie lepszy sposób zrządzać wynikiem. " - Luigi Sepe

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4921 dni.
Napisaliśmy 12724 newsów

Mamy 274 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 38 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Spotkanie w sprawie Laxalta przełożone

autor: odys; 12.08.2019 ; 18:38;

Jak informują włoskie media, zaplanowane na dziś zpostkkanie pomiędzy przedstawicielami Parmy, a Diego Laxaltem i jego agentem, z bliżej niewyjaśnionych przyczyn zostało przełożone.

Prawdopodobnym nowym terminem spotkania jest środa. Co jednak ważne, z punktu widzenia Parmy, wedle serwisu TMW, w tej chwili Urugwajczyk nie ma zbyt optymistycznie podchodzić do kwestii ewentualnych przenosin na Tardini.

Zobacz także

Komentarze

grasiak 12 sierpnia 2019; 19:43
Nie podoba mi się to ze względu na to, że nie chce do nas dołączyć. Może to mieć wpływ na szatnie. Jak ktoś dołącza do nas to powinien z własnej woli, a nie przymusu z każdej ze stron. To chyba nie jest najlepszy pomysł.
odys 12 sierpnia 2019; 19:48
pod względem sportowym jest to na pewno najlepsza opcja jaka w tej chwili jest dla nas dostępna na rynku transferowym. praktycznie nie ma już piłkarzy, którzy przychodzą do klubu z sympatii do niego, to wszystko jest kwestia pieniędzy i innej motywacji. jeśli nasza propozycja kontraktu i samego miejsca w zespole będzie odpowiednia to Laxalt szybko zmieni zdanie i na pewno problemów w szatni robić nie będzie.
grasiak 12 sierpnia 2019; 19:54
Jak widać sam piłkarz broni się rękoma i nogami by do nas nie dołączyć. Nawet nie chce się spotkać. Sportowo może i podniósłby nasz poziom ale jak wszyscy wiemy to nie wszystko. P$G również skład sportowo ma wybitny, a jak widać najemnicy nigdy nie stworzą teamu, tylko zbieraninę znakomitych piłkarzy. Zdecydowanie wolę kogoś z mniejszymi umiejętnościami ale sercem do gry i przede wszystkim chęcią dołączenia do nas. Pan piłkarz Laxalt chyba uważa, że jest już mega gwiazdą futbolu i nie dołączy do takich klubów jak Parma, mam takie wrażenie.
odys 12 sierpnia 2019; 19:57
nie ma nigdzie informacji, że do spotkania nie doszło z winy Laxalta. Równie dobrze to my mogliśmy zmienić jego termin, albo mogło to wyniknąć z uwagi na jakieś ustalenia pomiędzy nami i Milanem, zatem ja bym z tą niechęcią nie przesadzał. Zresztą równie dobrze to może być tylko gra pozorów żeby postawić się na lepszej pozycji w negocjacjach odnośnie samego kontraktu. Mi to tam średnio wadzi i tak jak już mówiłem jeśli byłaby taka możliwość to Laxalta brałbym w ciemno i byłby to super transfer.
Szarak 13 sierpnia 2019; 09:42
Ja jestem wielkim zwolennikiem tego transferu, w Genoi laxalt był naprawdę świetny, do tego stopnia, że w pewnym momencie to głównie od strzelał i asystowal, fakt tam grał wyżej, lewego wahadlowego, ale bardziej z tyłu też się sprawdzi, a dodatkowo gwarantuje pełne rozruszanie skrzydła, gość szybki i dobry technicznie, Milan sprowadził go za 14 mln, więc opłata rzędu 12 mln jest rozsądna, realny scenariusz wg mnie to 5 lat zabezpieczenia lewej obrony w przypadku transferu tego grajka.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.