FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 4 wtorek, 2 czerwca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
SPAL1
Stadio Ennio Tardini; 08.03.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Torino-
Parma -
Stadio Grande Torino; 20.06.2020; 19:30

Video

Parma 0:1 SPAL: Skrót

Cytat tygodnia

"Data wznowienia Serie A została wstępnie ustalona na 13 czerwca. Jeśli ma to stać się realne musimy jak najszybciej otrzymać zgodę na prowadzenie "prawdziwych" i intensywnych treningów, w przeciwnym razie możemy borykać się z prawdziwą plagą kontuzji." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5098 dni.
Napisaliśmy 13710 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 4 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Spadafora: "Mamy nadzieję na restart 13 czerwca"

autor: odys; 19.05.2020 ; 17:00;

Włoski minister sportu - Vincenzo Spadafora, w rozmowie z Italpress, stwierdził iż są szanse ku temu, żeby Serie A wznowiła rozgrywki 13 czerwca.

"Wszyscy mamy nadzieję na to, że powrót do normalności nastąpi jak najszybciej, jednak na ten moment wciąż musimy działać w warunkach sporej niepewności. Jeśli krzywa zarażeń będzie w dalszym wykazywać tendencje spadkową, data 13 czerwca może zostać potwierdzona jako wznowienie rozgrywek Serie A. Nie można jednak tego brać za pewnik, musimy działać ostrożnie i z rozwagą. Kwestia postępowania z piłkarzami z pozytywnym wynikiem testu? Nie jest to zagadnienie, które dotyczy tylko i wyłącznie kwestii sportowych, bowiem piłkarze z pozytywnym wynikiem testu na Covid-19 mogą stanowić potencjalne zagrożenie także dla swoich bliskich oraz rodzin, a także wszystkich pracowników związanych z drużyną. Rozumiem, że dla klubów jest to drażliwa kwestia, zaś samo postępowanie w takich przypadkach może mieć kluczowe znaczenie dla przyszłości mistrzostw, dlatego też cała sprawa jest naprawdę skrupulatnie rozważana i dyskutowana przez grona ekspertów. Musimy mieć jednak na uwadze, iż w obliczu celu nadrzędnego jakim jest ochrona zdrowia, dokończenie mistrzostw, na którym wszystkim nam zależy, musi zejść na dalszy plan."

Zobacz także

Komentarze

odys 19 maja 2020; 17:02
ja nie mam słów, ten kraj jest popierdolony do granic możliwości. federacja oficjalnie zawiesza wszystkie rozgrywki piłkarskie do 14 czerwca, a kilkanaście godzin później minister sportu wyjeżdża z tekstem, że możliwe jest wznowienie sezonu 13 czerwca... tam już się nikt nawet nie sili na to, żeby to miało jakiekolwiek znamiona powagi.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.