FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 38 środa, 13 listopada 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 2
Roma0
Stadio Ennio Tardini; 10.11.2019; 18:00

Następny mecz

Serie A
Bologna-
Parma -
Stadio Renato Dall'Ara; 24.11.2019; 12:30

Video

Parma 2:0 Roma: Skrót

Cytat tygodnia

"Jestem niezmiernie szczęśliwy z bramki, ale jeszcze bardziej cieszy mnie zwycięstwo zespołu. Pokonaliśmy jeden z najsilniejszych zespołów we Włoszech i mamy powody do wielkiej radości. Dziś pokazaliśmy jak wiele znaczy kolektyw i gra zespołowa. Prezentując się w taki sposób jesteśmy w stanie wprowadzić w kłopoty każdą drużynę w Serie A" - Mattia Sprocati

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4896 dni.
Napisaliśmy 12582 newsów

Mamy 274 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 38 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Sky: Jest porozumienie w sprawie Karamoh

autor: odys; 09.07.2019 ; 21:56;

Trwająca od kilku tygodni transferowa telenowela z udziałem Yanna Karamoh, zdaje się (po raz kolejny już) zmierzać do końca.

Jak donosi stacja Sky Sport, dziś wieczorem, w Mediolanie, odbyło się spotkanie pomiędzy przedstawicielami Parmy, Interu oraz agentami zawodnika, na którym to osiągnięto ostateczne porozumienie co do formy transakcji. Tym samym Karamoh trafić ma do Parmy na zasadzie transferu definitywnego, za który Gialloblu zapłacą nieco ponad 12 mln euro. Co jednak ważne Inter miał sobie zagwarantować prawo do 50% sumy następnego transferu Francuza.

Zobacz także

Komentarze

1913 9 lipca 2019; 22:11
Jeśli to prawda,to raczej na nim nie zarobimy w przyszłości.
odys 9 lipca 2019; 23:06
no też mi się tak wydaje, realnie patrząc możemy wyjść na zero, no chyba że odstawiłby jakiś kosmos. tak szczerze powiem nie chce mi się w to 50% wierzyć no chyba że kwota transferu miałaby jeszcze bardziej zostać zbita tak to 6-7 mln wtedy miałoby to jakiś sens, a tak no cóż... z drugiej strony w życiu nie spotkałem się z podobną sprawą jak klub sobie zagwarantuje 10% od przyszłego transferu to jest bardzo dużo, ale 50?!
Szarak 9 lipca 2019; 23:09
***** mac, no nawet już się przekonałem do myśli sprowadzenia tego karamoh, ale powtórzę raz jeszcze śmierdzi ten transfer coraz bardziej jak i cała współpraca z Interem, przy takich warunkach zerwałbym całe negocjacje w diabły i kazał im się wypchac.
1913 9 lipca 2019; 23:14
Realnie patrząc musiałby zagrać bardzo dobre 2 sezony żebyśmy sprzedali go za jakieś 30 mln i odzyskali z tego połowę , czyli wyszli na zero.... Czy są na to duże szanse ? Jak dla mnie za dużo ryzykujemy. Rzucilbym ten pomysł w diabły a kase przeznaczył na podwyżkę dla Gervinho. No chyba że faktycznie kwota zostanie zbita do 6-7 mln ale wątpię ..
odys 9 lipca 2019; 23:24
wydaje mi się, ze albo jedno albo drugie będzie obniżone, w sensie albo kwota odstępnego albo ten procent bo debilami też nie jesteśmy żeby ładować się w transfer, który przy pomyślnych wiatrach może nam wyjść na zero. Tak więc jeżeli te 50% jest prawdę to nie wierzę w to, że kwota odstępnego będzie większa niż te 7 mln.