FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 25 poniedziałek, 22 lipca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
Parma 4
Maia Alta Obermais0
Prato allo Stelvio; 21.07.2019; 11:00

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Trabzonspor-
Donaustadion Ottensheim ; 27.07.2019; 18:00

Video

Roma 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Chciałem wrócić za wszelką cenę. Parma to moja druga rodzina." - Roberto Inglese

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4782 dni.
Napisaliśmy 11880 newsów

Mamy 272 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 25 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Sky: Hernani w drodze do Parmy

autor: odys; 09.07.2019 ; 18:34;

Parma ma być właśnie trakcie finalizacji zaskakującego transferu, mającego na celu wzmocnienie drugiej linii. Taką informacje podał dziennikarz Sky Sport - Gianluca Di Marzio.

Crociati mieli osiągnąć ostatecznie porozumienie z Zenitem Petersburg, w sprawie transferu Hernaniego. 25-letni Brazylijczyk miałby trafić na Tardini na mocy wypożyczenia z obowiązkiem wykupu po sezonie, za kwotę około 6 mln euro. Operacja w fazie wymiany dokumentów i wkrótce mamy otrzymać jej oficjalne potwierdzenie.

Zobacz także

Komentarze

odys 9 lipca 2019; 18:41
jak to się potwierdzi i do tego przyjdzie jeszcze Abeid (co ma zostać ogłoszone po PNA gdzie póki co dalej gra z Algierią) to, przynajmniej na papierze, jakość naszej linii pomocy wzrośnie diametralnie.
1913 9 lipca 2019; 19:36
Ponoć wypożyczenie ma nas kosztować 1 mln euro Plus obowiązkowy wykup za 4 mln ale tylko w przypadku naszego utrzymania. Bardzo uczciwy deal. Jeśli faktycznie przyjdzie ten Hernani i dodatkowo Abeid , to Grassi będzie mógł skupić się na boisku tylko na ofensywie ,może wreszcie będziemy mieli rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia.
odys 9 lipca 2019; 19:49
Di Marzio w sumie nic nie mówił o kwocie wypożyczenia i raczej upiera się przy tych 6 mln za ostateczny wykup, ale mniejsza o ten detal, jak przyjdzie Hernani to on prawdopodobnie wskoczy na pozycję registy, a nie Grassi, który choć umiejętności i zmysł do kombinacyjnej gry ma to "kierownica" to nie jest jego nominalna pozycja, o wiele lepiej czuje się jako mezzala. Aczkolwiek nie da się ukryć, że wreszcie ta formacja będzie jakoś wyglądać: Abeid, Hernani, Kucka, Grassi, Barilla, Machin (który w meczu z Romą pokazał że ma spory potencjał) i pewnie Scozzarella na zmianę bo Dezi, Stulac i Munari pójdą raczej w diabły. Po cichu liczę też na Kase z Primavery ale to raczej melodia przyszłości, chociaż kto wie nie miałbym nic przeciwko miłej niespodziance ze strony tego grajka.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.