FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 17 wtorek, 11 grudnia 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Chievo1
Stadio Ennio Tardini; 09.12.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Sampdoria-
Parma -
Stadio Luigi Ferraris; 16.12.2018; 15:00

Video

Parma 1:1 Chievo: Skrót

Cytat tygodnia

"Mamy prawo być rozczarowani, gdyż uważam, że zasłużyliśmy w tym meczu na zwycięstwo. Zagraliśmy dobry mecz, wykreowaliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji, jednak gdy przyszło co do czego nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Czasem jednak tak już bywa, że mecze nie dią po Twojej myśli, mimo iż z pozoru masz przewagę." - Riccardo Gagliolo

Shoutbox

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4559 dni.
Napisaliśmy 10429 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 17 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Siligardi: "Nie myśle o tym co było złe"

autor: odys; 13.10.2018 ; 15:10;

Luca Siligardi udzielił wywiadu dla ParmaToday.it, w którym odniósł się do swojej sytuacji z początku sezonu i skreślenia z listy zgłoszonych.

"Sezon rozpocząłem dobrze od wyjścia w podstawowym składzie na mecz z Udinese, później wywiązał się jednak bałagan organizacyjny, który nie był do końca winą klubu i wszystko się nagle odwróciło. Zostałem skreślony z listy zgłoszonych. Było mi z tym bardzo źle przez pierwsze dni nie dochodziło to do mnie, jednak podjąłem decyzje że będę walczyć o swoje gdyż istnieje możliwość zmiany tej sytuacji. Gdy trwało jeszcze mercato mogłem opuścić klub, jednak to nigdy nie była dla mnie opcja, postanowiłem pracować jeszcze ciężej i spróbować zmienić swoją sytuacje, gdyż byłem przekonany co do tego, że stać mnie na danie swojego wkładu w Serie A. W trakcie przerwy reprezentacyjnej odbyłem szczerą rozmowę z panem Pizzarottim, dzięki któremu zostałem przywrócony do zespołu. Teraz wszystko jest w jak najlepszym porządku skupiam się tylko na jak najlepszej grze dla drużyny, cieszę się chwilą, nie myślę o tym co było złe. Dobrze dogaduje się z trenerem, który znalazł dla mnie idealną rolę na boisku. Moim celem jest to by grać i zawsze dawać z siebie wszystko dla zespołu. Mistrzostwa układają się dla nas dobrze, może na papierze nie mamy najsilniejszego składu, ale dzięki zespołowej grze i dobrze realizowanej taktyce jesteśmy w stanie walczyć z każdym. Wciąż brakuje nam sporo punktów do naszego celu, jeśli utrzymamy jednak taką postawę i determinacje powinniśmy bez problemów się utrzymać."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.