FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 35 poniedziałek, 17 czerwca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Roma2
Parma 1
Stadio Olimpico; 26.05.2019; 20:30

Następny mecz

Video

Roma 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności uważam, że osiągnęliśmy coś wielkiego. Teraz jednak to już przeszłość, trzeba patrzeć w przód na nowe rozgrywki, w których celem nadrzędnym powinien być dalszy progres oraz rozwój zespołu." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4747 dni.
Napisaliśmy 11628 newsów

Mamy 272 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 35 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Siligardi: "Nie myśle o tym co było złe"

autor: odys; 13.10.2018 ; 15:10;

Luca Siligardi udzielił wywiadu dla ParmaToday.it, w którym odniósł się do swojej sytuacji z początku sezonu i skreślenia z listy zgłoszonych.

"Sezon rozpocząłem dobrze od wyjścia w podstawowym składzie na mecz z Udinese, później wywiązał się jednak bałagan organizacyjny, który nie był do końca winą klubu i wszystko się nagle odwróciło. Zostałem skreślony z listy zgłoszonych. Było mi z tym bardzo źle przez pierwsze dni nie dochodziło to do mnie, jednak podjąłem decyzje że będę walczyć o swoje gdyż istnieje możliwość zmiany tej sytuacji. Gdy trwało jeszcze mercato mogłem opuścić klub, jednak to nigdy nie była dla mnie opcja, postanowiłem pracować jeszcze ciężej i spróbować zmienić swoją sytuacje, gdyż byłem przekonany co do tego, że stać mnie na danie swojego wkładu w Serie A. W trakcie przerwy reprezentacyjnej odbyłem szczerą rozmowę z panem Pizzarottim, dzięki któremu zostałem przywrócony do zespołu. Teraz wszystko jest w jak najlepszym porządku skupiam się tylko na jak najlepszej grze dla drużyny, cieszę się chwilą, nie myślę o tym co było złe. Dobrze dogaduje się z trenerem, który znalazł dla mnie idealną rolę na boisku. Moim celem jest to by grać i zawsze dawać z siebie wszystko dla zespołu. Mistrzostwa układają się dla nas dobrze, może na papierze nie mamy najsilniejszego składu, ale dzięki zespołowej grze i dobrze realizowanej taktyce jesteśmy w stanie walczyć z każdym. Wciąż brakuje nam sporo punktów do naszego celu, jeśli utrzymamy jednak taką postawę i determinacje powinniśmy bez problemów się utrzymać."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.