FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 11 sobota, 24 marca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Virtus Entella2
Parma 0
Stadio Chiavari; 17.03.2018; 15:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Foggia-
Stadio Ennio Tardini; 25.03.2018; 12:30

Video

Pescara 1:4 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Nie jesteśmy przyzwyczajeni do gry na murawie syntetycznej i dziś czasami piłka płatała nam figle, nie możemy jednak tego traktować jako alibi, zawiedliśmy oczekiwania naszych kibiców i tego typu usprawiedliwienia są śmieszne." - Marcello Gazzola

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4297 dni.
Napisaliśmy 8555 newsów

Mamy 258 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 11 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Serie C traci na braku Parmy

autor: odys; 11.10.2017 ; 17:01;

Z marketingowego punktu widzenia Parma była dla rozgrywek trzeciej ligi prawdziwym skarbem. To jak wiele Serie C traci na awansie Gialloblu, doskonale widać na podstawie danych dotyczących frekwencji.

W zeszłym sezonie na domowego spotkania Parmy, na Stadio Tardini przychodziło średnio ponad 10 tysięcy kibiców, co więcej także wyjazdowe mecze z udziałem Gialloblu przyciągały na stadiony tłumy widzów. Tym czasem w obecnych rozgrywkach w grupie B, żaden pojedynczy mecz nawet nie zbliżył się do poziomu 10 tys., ba przekroczenie choćby 5 tys. jest raczej rzadkością, co rzutuje na spadek prestiżu samych rozgrywek.

Skoro już jesteśmy przy kwestii średniej frekwencji to jak pokazują dotychczasowe mecz, w przypadku samej Parmy mamy do czynienia z progresem, bowiem każde z dotychczasowych 4 spotkań na Tardini obejrzało ponad 11 tysięcy kibiców. Pod względem średniej frekwencji w Serie B, Gialloblu plasują się na 4 pozycji, niewiele lepsze są Cesena oraz Foggia, które także przekroczyły granicę 11 tysięcy oraz wyraźnie przewodzące tabeli Bari z średnią frekwencją na poziomie blisko 15 tys.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.