FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 15 niedziela, 17 grudnia 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 0
Cesena0
Stadio Ennio Tardini; 16.12.2017; 15:00

Następny mecz

Serie B
Bari-
Parma -
Stadio San Nicola; 21.12.2017; 20:30

Video

Parma 9:0 Cesena: Skrót

Cytat tygodnia

"Naprawdę zależało nam na wygranej i z punktu widzenia podejścia do gry nie mamy sobie nic do zarzucenia. Być może brakowało nam pomysłu na prowadzenia akcji, jednak grając przeciwko rywalowi, który broni się całą 11, konstruowanie każdego ataku jest rzeczą bardzo wymagającą. Wciąż mamy problemy z grą w spotkaniach, które są bardzo zamknięte, musimy nauczyć się radzić sobie z takimi sytuacjami." - Yves Baraye

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4200 dni.
Napisaliśmy 7962 newsów

Mamy 254 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 15 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Serie C traci na braku Parmy

autor: odys; 11.10.2017 ; 17:01;

Z marketingowego punktu widzenia Parma była dla rozgrywek trzeciej ligi prawdziwym skarbem. To jak wiele Serie C traci na awansie Gialloblu, doskonale widać na podstawie danych dotyczących frekwencji.

W zeszłym sezonie na domowego spotkania Parmy, na Stadio Tardini przychodziło średnio ponad 10 tysięcy kibiców, co więcej także wyjazdowe mecze z udziałem Gialloblu przyciągały na stadiony tłumy widzów. Tym czasem w obecnych rozgrywkach w grupie B, żaden pojedynczy mecz nawet nie zbliżył się do poziomu 10 tys., ba przekroczenie choćby 5 tys. jest raczej rzadkością, co rzutuje na spadek prestiżu samych rozgrywek.

Skoro już jesteśmy przy kwestii średniej frekwencji to jak pokazują dotychczasowe mecz, w przypadku samej Parmy mamy do czynienia z progresem, bowiem każde z dotychczasowych 4 spotkań na Tardini obejrzało ponad 11 tysięcy kibiców. Pod względem średniej frekwencji w Serie B, Gialloblu plasują się na 4 pozycji, niewiele lepsze są Cesena oraz Foggia, które także przekroczyły granicę 11 tysięcy oraz wyraźnie przewodzące tabeli Bari z średnią frekwencją na poziomie blisko 15 tys.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.