FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 16 sobota, 21 października 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 0
Pescara1
Stadio Ennio Tardini; 14.10.2017; 15:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Virtus Entella-
Stadio Ennio Tardini; 21.10.2017; 15:00

Video

Parma 0:1 Pescara: Skrót

Cytat tygodnia

"Krytyka kibiców jest uzasadniona, jednak rzucanie oskarżeń, podważanie autorytetu trenera i domaganie się jego zwolnienia jest naprawdę nie na miejscu. W tym trudnym momencie musimy pozostać zjednoczeni, tak jak czyniliśmy to chociażby w poprzednich rozgrywkach. Tylko w ten sposób możemy przezwyciężyć trudności i pokazać, że jesteśmy prawdziwą drużyną." - Luca Carra

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4143 dni.
Napisaliśmy 7583 newsów

Mamy 253 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 15 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Serie C traci na braku Parmy

autor: odys; 11.10.2017 ; 17:01;

Z marketingowego punktu widzenia Parma była dla rozgrywek trzeciej ligi prawdziwym skarbem. To jak wiele Serie C traci na awansie Gialloblu, doskonale widać na podstawie danych dotyczących frekwencji.

W zeszłym sezonie na domowego spotkania Parmy, na Stadio Tardini przychodziło średnio ponad 10 tysięcy kibiców, co więcej także wyjazdowe mecze z udziałem Gialloblu przyciągały na stadiony tłumy widzów. Tym czasem w obecnych rozgrywkach w grupie B, żaden pojedynczy mecz nawet nie zbliżył się do poziomu 10 tys., ba przekroczenie choćby 5 tys. jest raczej rzadkością, co rzutuje na spadek prestiżu samych rozgrywek.

Skoro już jesteśmy przy kwestii średniej frekwencji to jak pokazują dotychczasowe mecz, w przypadku samej Parmy mamy do czynienia z progresem, bowiem każde z dotychczasowych 4 spotkań na Tardini obejrzało ponad 11 tysięcy kibiców. Pod względem średniej frekwencji w Serie B, Gialloblu plasują się na 4 pozycji, niewiele lepsze są Cesena oraz Foggia, które także przekroczyły granicę 11 tysięcy oraz wyraźnie przewodzące tabeli Bari z średnią frekwencją na poziomie blisko 15 tys.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.