FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 11 poniedziałek, 23 lipca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
Parma 3
Foggia1
Prato allo Stelvio; 21.07.2018; 17:30

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Sampdoria-
Stadio Briamasco; 28.07.2018; 18:00

Video

Parma 3:1 Foggia: Skrót

Cytat tygodnia

"Nasz rynek jest skutecznie blokowany przez zamieszanie panujące wokół sprawy SMS-owej, w związku z czym na razie było niewiele ruchów. Na szczęście mercato wciąż jest we wczesnej fazie i liczę na to, ze w krótkim czasie kierownictwu uda się skompletować kadrę." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4418 dni.
Napisaliśmy 9469 newsów

Mamy 265 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 11 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Serie C traci na braku Parmy

autor: odys; 11.10.2017 ; 17:01;

Z marketingowego punktu widzenia Parma była dla rozgrywek trzeciej ligi prawdziwym skarbem. To jak wiele Serie C traci na awansie Gialloblu, doskonale widać na podstawie danych dotyczących frekwencji.

W zeszłym sezonie na domowego spotkania Parmy, na Stadio Tardini przychodziło średnio ponad 10 tysięcy kibiców, co więcej także wyjazdowe mecze z udziałem Gialloblu przyciągały na stadiony tłumy widzów. Tym czasem w obecnych rozgrywkach w grupie B, żaden pojedynczy mecz nawet nie zbliżył się do poziomu 10 tys., ba przekroczenie choćby 5 tys. jest raczej rzadkością, co rzutuje na spadek prestiżu samych rozgrywek.

Skoro już jesteśmy przy kwestii średniej frekwencji to jak pokazują dotychczasowe mecz, w przypadku samej Parmy mamy do czynienia z progresem, bowiem każde z dotychczasowych 4 spotkań na Tardini obejrzało ponad 11 tysięcy kibiców. Pod względem średniej frekwencji w Serie B, Gialloblu plasują się na 4 pozycji, niewiele lepsze są Cesena oraz Foggia, które także przekroczyły granicę 11 tysięcy oraz wyraźnie przewodzące tabeli Bari z średnią frekwencją na poziomie blisko 15 tys.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.