FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 6 piątek, 21 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5696 dni.
Napisaliśmy 17321 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 6 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Serie B pójdzie w ślady Serie A

autor: odys; 07.01.2022 ; 22:43;

Od kilkunastu dni, koronawirus ponownie, w mocny sposób uderza we włoskie rozgrywki, w związku z czym konieczne są radykalne kroki.

Jak informuje dziennikarz Gazzetta dello Sport - Nicola Binda, Serie B wkrótce pójdzie w ślady Serie A i zatwierdzi nowy protokół bezpieczeństwa, aby mistrzostwa mogły odbyć się w sposób niezakłócony. W myśl nowych przepisów, każda drużyna mogąca delegować do gry przynajmniej 13 piłkarzy (wliczając w to Primaverę), w tym jednego bramkarza, będzie zobligowana do przystąpienia do spotkania ligowego, jeśli zaś tego nie uczyni ukarana zostanie bezwarunkowym walkowerem.

Zobacz także

Komentarze

odys 7 stycznia 2022; 22:44
Niech to jeszcze uchwalą, wycierając sobie równocześnie mordę frazesami, że zdrowie jest najważniejsze xD Naprawdę, dzisiejszy futbol jest tak obrzydliwy, że aż rzygać się chce.

W obecnym położeniu nam jako zespołowi jest to na rękę, bo jako jedni z nielicznych nie mamy praktycznie wcale problemu z covide (nie licząc Buffona), ale jeżeli mamy w taki sposób trzaskać punkty i pokonywać zdziesiątkowane zespoły grające juniorami, to ja dziękuję bardzo za takie mecze. Co to w ogóle jest za absurd? 13 zawodników licząc z Primaverą, czyli de facto jak wypadną wszyscy gracze pierwszego składu, a Primavera będzie zdrowa to można grać, bo w myśl przepisów można zgłosić tylu zawodników z rocznika 2002 i młodszych ile się chce i kiedy się chce. To są przecież jakieś jaja. Chyba już bardziej idei uczciwej rywalizacji, się wypaczyć nie da.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.