FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 17 piątek, 18 sierpnia 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
Parma 0
Fiorentina0
Stadio dei Pini; 13.08.2017; 18:00

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Empoli-
Stadio Ennio Tardini; 18.08.2017; 20:30

Video

Bari 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Procentowe określenie stanu naszego przygotowania do sezonu jest trudne do wykonania. To kwestia zbyt dynamiczna by móc to w ten sposób ocenić. Mogę powiedzieć tyle, że wszystko jest zgodne z przyjętymi przez nas harmonogramami i na pewno będziemy gotowi na ligę." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4079 dni.
Napisaliśmy 7162 newsów

Mamy 251 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 17 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Scozzarella: "Chcę awansować z Parmą do Serie B"

autor: odys; 20.03.2017 ; 23:47;

Matteo Scozzarella był dziś gościem programu Bar Sport, na antenie którego wypowiedział się na temat aktualnej sytuacji zespołu Gialloblu.

 

Parma jest obecnie w kryzysie.

Nie ma wątpliwości, że to nie jest dobry okres w naszym wykonaniu. Zdajemy sobie sprawę, że w ostatnich spotkaniach zawiedliśmy oczekiwania naszych kibiców, którzy spodziewali się po nas więcej. Jednakże o ile w meczach z Forli i Mantovą byliśmy bez wielki argumentów, to w starciu z Fano, nasza gra wyglądała naprawdę dobrze, jednak zabrakło skuteczności.

 

Co jest przyczyną słabszej formy zespołu?

Nie sądzę, że w tej kwestii istnieje jedna odpowiedź. Na naszą grę wpływ ma wiele różnych czynników. Nie ma co się nad sobą rozczulać, trzeba brać się do roboty i wrócić na właściwe tory.

 

Patrząc chociażby na to co prezentują kibice, wielu twierdzi, że Parma nie zasługuje na to by grać w 3 lidze.

W pełni się z tym zgadzam. Miejsce tego zespołu jest zdecydowanie wyżej. Mamy jednak wielkiego pecha gdyż trafiliśmy na niesamowity okres Venezi, która w ostatnim czasie dokonuje prawdziwych cudów. Wciąż jednak wierzę w to, że stać nas na spektakularny powrót do gry. Jeśli się to nie uda w pełni skupimy się na play-off.

 

Najbliższy mecz z Gubbio będzie starciem dwóch drużyn, które mają coś do udowodnienia.

Owszem, jednak moim zdaniem to w nas tkwi większa złość i chęć odwrócenia niekorzystnej passy.

 

Lega Pro jest zupełnie inna pod kątem rozgrywki niż Serie B.

Zgadzam się z tym. To niezwykle specyficzne rozgrywki, różniące się zarówno dynamiką jak i sposobem prowadzenia gry. Piękna gra nie koniecznie ma tu przełożenie na wynik, czego przykładem jest chociażby Venezia.

 

Dlaczego zdecydowałeś się przybyć do Parmy?

Mój wybór był podyktowany chęcią zrobienia czegoś dobrego dla wielkiego klubu, jakim niewątpliwie jest Parma. Poziom rozgrywkowy nie miał żadnego znaczenia przy mojej decyzji. Moim celem jest to aby wrócić do Serie B, w szeregach klubu w którym każdy chciałby grać.

 

Jak postrzegasz Parmę jako zespół?

Tworzymy bardzo zgraną grupę pełną chęci i entuzjazmu. Każdy z nas gotowy jest do poświęceń na rzecz tego klubu, co daje nadzieje na świetlaną przyszłość.

 

Jak wyjść z sytuacji, w której znajduje się obecnie Parma?

Rozczarowania ostatnich tygodni są bardzo bolesne, jednak mogą okazać się przydatne. Każda porażka czy to życiowa, czy to sportowa uczy nas czegoś ważnego. Trzeba wyciągnąć wnioski i dążyć do ciągłego doskonalenia.

 

Chciałbyś coś powiedzieć do fanów?

Jestem mi bardzo przykro z powodu ostatnich wyników i zdaję sobie sprawę z ogromnego zawodu jak i im sprawiliśmy. Chciałbym jednak ich prosić by nie porzucali nadziei i w dalszym ciągu wspierali nas w tak fantastyczny sposób jak do tej pory. Razem jesteśmy w stanie dokonać wielkich rzeczy.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Copyright 2006-2017 by FCParma.com.pl