FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 9 wtorek, 24 maja 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Crotone0
Parma 1
Stadio Enzo Scida; 06.05.2022; 18:15

Następny mecz

Video

Crotone 0:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Sezon w wykonaniu Parmy był porażką. Klub potrzebuje świeżego startu wykorzystując popełnione błędy jako cenną lekcję. Odpowiedzialność za taki stan rzeczy spoczywa nie tylko na trenerze i zawodnikach, ale także na kierownictwie. Wszyscy są odpowiedzialni za to co się wydarzyło." - Pietro Carmignani

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5819 dni.
Napisaliśmy 18090 newsów

Mamy 287 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 8 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Sassuolo poważnie zainteresowane Cerrim

autor: odys; 03.12.2014 ; 18:56;

Niezbyt optymistycznych wiadomości na temat ewentualnego rozwoju zimowego mercato Parmy, ciąg dalszy. Zdaniem Sky Sport w styczniu, drużynę Gialloblu może opuścić jeden z jej najbardziej utalentowanych graczy.

Mowa tu o Alberto Cerrim, którego pozyskaniem mocno zainteresowany jest lokalny rywal Gialloblu - Sassuolo. Włodarze tego klubu byliby ponoć skłonni zaoferować Parmie za kartę Cerriego, około 2 mln euro plus dodatkowo dorzucić do transakcji Leonardo Pavolettiego.

Na pierwszy rzut oka pomysł tego typu transakcji wydaję się być niedorzeczny, jednak jeśli weźmiemy pod uwagę sytuację ekonomiczno-sportową Parmy, możemy dojść do wniosku, że w styczniu wszystko może się zdarzyć.

Zobacz także

Komentarze

odys 3 grudnia 2014; 18:58
wolałbym go oddać za darmo do Interu albo Romy niż do tych gnoi z sassuolo, ehh jak ja żałuje że ten klub nie poleciał rok temu z Serie A, przynajmniej by nie byli tak bezczelni jak teraz, ale niestety mimo iż jest drużyna bez żadnych tradycji wręcz wiejska, to mają coś czego my nie mamy czyli ka$a .


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.