FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 31 niedziela, 19 września 2021

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Pordenone0
Parma 4
Stadio Guido Teghil ; 12.09.2021; 20:30

Następny mecz

Serie B
Parma -
Cremonese-
Stadio Ennio Tardini; 19.09.2021; 20:30

Video

Pordenone 0:4 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Robimy to o.co prosi nas trener, adaptacja do nowych warunków i taktyki była trudna, ale z meczu na mecz jest lepiej. Naszym celem jest awans i będziemy do niego konsekwentnie dążyć." - Stanko Juric

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5572 dni.
Napisaliśmy 16578 newsów

Mamy 284 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 31 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Sahitaj - transfer z wielkimi nadziejami w tle

autor: odys; 29.07.2021 ; 14:25;

Media związane z Parmą zaskakująco dużo uwagi poświęcają transferowi Ledjana Sahitaja, który przed paroma dniami dołączył do Primavery. Ich zdaniem może być to piłkarz, który w krótkim czasie stanie się ciekawą opcją dla pierwszego zespołu.

Urodzony w 2004 roku Sahitaj, uchodzić ma za jednego z najbardziej perspektywicznych szwajcarskich zawodników młodego pokolenia. Parma miała się nim zainteresować i ostatecznie sporządzić, głównie dzięki jego doskonałym występom w reprezentacji narodowej U-17, w której w ostatnim czasie był jedną z postaci wiodących.

Sahitaj to bardzo uniwersalny obrońca. Wprawdzie jego nominalną pozycją jest prawa obrona, jednak z powodzeniem może on występować na środku, jak i drugiej stronie boiska. W swojej grze jest on zawodnikiem bazującym na swoich warunkach fizycznych, w tym przede wszystkim sile oraz szybkości. W trakcie meczu potrafi skutecznie podłączyć się do akcji ofensywnej, jednak jego największą zaletą ma być nienaganna gra w defensywie oraz duża świadomość i dojrzałość taktyczna.

Póki co zadanie oszlifowania szwajcarskiego diamentu i przygotowania go do wejścia do Calcio, przypada nowemu trenerowi Primavery - Cesare Beggiemu. Niewykluczone, że Sahitaj pójdzie w ślady chociażby Daana Dierckxa i błyskawicznie dołączy do pierwszego zespołu, który przynajmniej na tę chwilę, na jego pozycji ma spore niedobory.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.