FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 11 sobota, 23 marca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lazio4
Parma 1
Stadio Olimpico; 17.03.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Atalanta-
Stadio Ennio Tardini; 31.03.2019; 12:30

Video

Lazio 4:1: Skrót

Cytat tygodnia

"Należy przyznać, iż źle zinterpretowaliśmy ten mecz i podeszliśmy do niego w niewłaściwy sposób. Biorę za to pełną odpowiedzialność. To, że graliśmy z klasowym zespołem pokroju Lazio nie jest żadnym wytłumaczeniem tego co się stało." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4661 dni.
Napisaliśmy 11098 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 11 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Rigoni lub Scozzarella w miejsce Stulaca

autor: odys; 07.11.2018 ; 18:32;

Aktualnie największym problemem dla Roberto D'Aversy, przed sobotnim spotkaniem z Torinon, będzie zastąpienie zawieszonego Leo Stulaca.

Zdaniem lokalnych dziennikarzy na chwilę obecną istnieją dwie realne opcje zastąpienia Słoweńca, które ma brać pod uwagę szkoleniowiec Crociatich. Pierwsza to występ w roli registy Matteo Scozzarelli. Na pierwszy rzut oka wydaję się to najbardziej oczywiste rozwiązanie, bowiem to właśnie Scozzarella jest w kadrze naturalnym zmiennikiem Stulaca. Problem leży jednak gdzie indziej, bowiem jak dobrze wiadomo pomocnik dopiero dwa tygodnie temu zakończył rehabilitacje po majowej operacji ścięgna Achillesa i jak do tej pory zdołał zagrać ledwie kilkanaście minut w meczu z Atalantą. Tym samym na pewno nie jest on w rytmie meczowym, co może zmusić D'Aversę do poszukania innego rozwiązania, zwłaszcza w obliczu starcia z tak wymagającym rywalem jak Torino.

I tu pojawia się opcja numer dwa - Luca Rigoni. Wprawdzie pozycja na której zwyczajowo grywa Stulac nie jest jego nominalną, jednak w swojej bogatej karierze grywał on już w podobnej roli i zdaję się mieć wszelkie predyspozycje do tego, by dobrze poradzić sobie z tym zadaniem. Warto również zaznaczyć, iż ewentualny występ Rigoniego w roli registy, oznaczałaby prawdopodobnie powrót do składu dla Alberto Grassiego, którego w akcji nie oglądaliśmy od 2 kolejki i meczu ze SPAL.

Zobacz także

Komentarze

faster 8 listopada 2018; 11:15
Rigoni do tego Barilla i Grassi i jest git
odys 8 listopada 2018; 20:39
Też jestem za takim rozwiązaniem, ale obawiam się, że z Rigonim w roli registy możemy być jeszcze bardziej toporni niż zwykle, no ale cóż zrobić, w Torino nasza jedyną szansą będzie walka i gryzienie trawy po pod kątem technicznym nie mamy nawet co stawać do rywalizacji.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.