FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 14 niedziela, 17 grudnia 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 0
Cesena0
Stadio Ennio Tardini; 16.12.2017; 15:00

Następny mecz

Serie B
Bari-
Parma -
Stadio San Nicola; 21.12.2017; 20:30

Video

Parma 9:0 Cesena: Skrót

Cytat tygodnia

"Naprawdę zależało nam na wygranej i z punktu widzenia podejścia do gry nie mamy sobie nic do zarzucenia. Być może brakowało nam pomysłu na prowadzenia akcji, jednak grając przeciwko rywalowi, który broni się całą 11, konstruowanie każdego ataku jest rzeczą bardzo wymagającą. Wciąż mamy problemy z grą w spotkaniach, które są bardzo zamknięte, musimy nauczyć się radzić sobie z takimi sytuacjami." - Yves Baraye

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4200 dni.
Napisaliśmy 7962 newsów

Mamy 254 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 14 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Przyszłość trzech młodych piłkarzy Parmy w rękach sądu

autor: odys; 05.12.2017 ; 10:32;

W piątek prokuratura zatrzymała Giovanniego Damiano Drago - agenta piłkarskiego, któremu zostały postawione zarzuty pomocy w nielegalnej imigracji oraz fałszowania dokumentów.

Od wielu lat Drago blisko współpracował z kilkunastoma włoskimi klubami, w tym również Parmą i jak się okazuje przy pomocy sfałszowanych dokumentów, w tym kart zawodniczych, a także aktów urodzenia, wytransferował do do różnych zespołów, wielu młodych piłkarzy, głównie z Wybrzeża Kości Słoniowej.

Za pośrednictwem Drago do Parmy trafiła trójka młodych graczy - Camara Drissa Gui, Cisse Moussa Amba, Cisse Chaka Amba, których nazwiska pojawiły się w dochodzeniu prokuratury i póki co są oni czasowo zawieszeni w prawach graczy, zaś ich dalsza przyszłość zależeć ma od sądu.

W specjalnym komunikacie Parma odniosła się do całej sprawy, twierdząc, iż padła ofiarą oszustwa Drago i jest gotowa do pełnej współpracy z organami sadowymi, w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania dotyczącego przyszłości trójki wyżej wymienionych graczy:

"Parma Calcio 1913 z przykrością stwierdza, że dochodzeniem prokuratury, które doprowadziło do aresztowania agenta sportowego Giovanniego Damiano Darago i kilku innych osób, objętych zostało trzech graczy sektora młodzieżowego:

Camara Drissa Gui (U-17)
Cisse Moussa Amba (Primavera)
Cisse Chaka Amba (U-15)

Jednocześnie nasz klub z całą mocą stwierdza, iż nie miał nic wspólnego z niecnym procederem będącym przedmiotem śledztwa, zaś cała trójka wyżej wymienionych graczy, została wcielona w klubowe szeregi w oparciu o przedstawioną dokumentacje, która po konsultacjach z odpowiednimi organami została uznana za wiarygodną. Pragniemy również zaznaczyć, iż cała trójka zawsze wyróżniała się przykładowym zachowaniem, ułożeniem oraz szacunkiem zarówno na boisku jak i poza nim. Mając na uwadze ich najlepiej pojęty interes i przyszłość, jesteśmy w pełni gotowi i otwarci na współpracę z właściwymi organami, w celu wyjaśnienia całej sprawy."

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.