FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 17 środa, 17 października 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Genoa1
Parma 3
Stadio Luigi Ferraris; 07.10.2018; 12:30

Następny mecz

Serie A
Parma -
Lazio-
Stadio Ennio Tardini; 21.10.2018; 15:00

Video

Genoa 1:3 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Przed procesem powiedziałem swojemu prawnikowi, że przede wszystkim liczy się Parma. Aby ją chronić byłem gotowy poddać się karze nawet za coś czego nie zrobiłem." - Emanuele Calaio

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4504 dni.
Napisaliśmy 10083 newsów

Mamy 270 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 17 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Przyszłość trzech młodych piłkarzy Parmy w rękach sądu

autor: odys; 05.12.2017 ; 10:32;

W piątek prokuratura zatrzymała Giovanniego Damiano Drago - agenta piłkarskiego, któremu zostały postawione zarzuty pomocy w nielegalnej imigracji oraz fałszowania dokumentów.

Od wielu lat Drago blisko współpracował z kilkunastoma włoskimi klubami, w tym również Parmą i jak się okazuje przy pomocy sfałszowanych dokumentów, w tym kart zawodniczych, a także aktów urodzenia, wytransferował do do różnych zespołów, wielu młodych piłkarzy, głównie z Wybrzeża Kości Słoniowej.

Za pośrednictwem Drago do Parmy trafiła trójka młodych graczy - Camara Drissa Gui, Cisse Moussa Amba, Cisse Chaka Amba, których nazwiska pojawiły się w dochodzeniu prokuratury i póki co są oni czasowo zawieszeni w prawach graczy, zaś ich dalsza przyszłość zależeć ma od sądu.

W specjalnym komunikacie Parma odniosła się do całej sprawy, twierdząc, iż padła ofiarą oszustwa Drago i jest gotowa do pełnej współpracy z organami sadowymi, w celu znalezienia odpowiedniego rozwiązania dotyczącego przyszłości trójki wyżej wymienionych graczy:

"Parma Calcio 1913 z przykrością stwierdza, że dochodzeniem prokuratury, które doprowadziło do aresztowania agenta sportowego Giovanniego Damiano Darago i kilku innych osób, objętych zostało trzech graczy sektora młodzieżowego:

Camara Drissa Gui (U-17)
Cisse Moussa Amba (Primavera)
Cisse Chaka Amba (U-15)

Jednocześnie nasz klub z całą mocą stwierdza, iż nie miał nic wspólnego z niecnym procederem będącym przedmiotem śledztwa, zaś cała trójka wyżej wymienionych graczy, została wcielona w klubowe szeregi w oparciu o przedstawioną dokumentacje, która po konsultacjach z odpowiednimi organami została uznana za wiarygodną. Pragniemy również zaznaczyć, iż cała trójka zawsze wyróżniała się przykładowym zachowaniem, ułożeniem oraz szacunkiem zarówno na boisku jak i poza nim. Mając na uwadze ich najlepiej pojęty interes i przyszłość, jesteśmy w pełni gotowi i otwarci na współpracę z właściwymi organami, w celu wyjaśnienia całej sprawy."

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.