FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 24 sobota, 23 lutego 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Cagliari2
Parma 1
Sardegna Arena; 16.02.2019; 18:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Napoli-
Stadio Ennio Tardini; 24.02.2019; 18:00

Video

Cagliari 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Niestety zamiast zrobić użytek z gola do szatnii i kontynuować to co do tej pory wykonywaliśmy, daliśmy się zepchnąć do głębokiej defensywy, nie potrafiliśmy przeciwstawić się agresywności Cagliari, które zrobiło wielki użytek z naszej pasywności. Kolejny więc raz możemy czuć po spotkaniu wielki żal i niedosyt." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4633 dni.
Napisaliśmy 10932 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 24 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Przymiarki do zimowego mercato

autor: odys; 11.10.2018 ; 19:11;

Mimo, iż do rozpoczęcia zimowego mercati pozostało jeszcze sporo czasu, to we włoskich mediach już pojawiają się pierwsze plotki transferowe, również te dotyczące Parmy.

Portal CalcioWeb.cu opublikował listę sześciu piłkarzy, o których w zimie ma postarać się Parma, celem uzupełnienia swojej kadry. Połowę z nich stanowią zawodnicy, których Gialloblu nie udało się pozyskać w lecie - Moise Kean, Gianluca Lapadula oraz Jose Mauri.

Pozostała trójka jest zdecydowanie bardziej zaskakująca. Otwiera ją młody Sebastiano Luperto z Napoli, który mógłby stanowić lek na problemy na lewym boku obrony. W dalszej kolejności wspominana jest dwójka piłkarzy z Mediolanu - Fabio Borini z Milanu oraz Antonio Candreva z Interu. Brzmi to całkiem nieźle, jednak patrząc realnie na sprowadzenie któregokolwiek z tej dwójki większych szans raczej nie ma , a to z uwagi na ich wynagrodzenie, które na tę chwilę przewyższa możliwości Gialloblu.

Zobacz także

Komentarze

odys 11 października 2018; 19:14
Jak dla mnie Mauri super, ktoś z dwójki Kean-Lapadula również mile widziany. Luperto też brzmi nieźle, jednak jak wróci do zdrowia Dimarco to bardzo wątpliwe, żebyśmy szukali kolejnego lewego obrońcy. Candreva i Borini po stokroć nierealne więc nie ma nawet co się wypowiadać. Reasumując jeśli miałbym wybrać jedno nazwisko z tej listy, w ciemno brałbym Mauriego. zwłaszcza, że komu jak komu ale jemu liga musi już przyznać status wychowanek co byłoby bardzo mile widziane.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.