FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 32 poniedziałek, 17 czerwca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Roma2
Parma 1
Stadio Olimpico; 26.05.2019; 20:30

Następny mecz

Video

Roma 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności uważam, że osiągnęliśmy coś wielkiego. Teraz jednak to już przeszłość, trzeba patrzeć w przód na nowe rozgrywki, w których celem nadrzędnym powinien być dalszy progres oraz rozwój zespołu." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4747 dni.
Napisaliśmy 11628 newsów

Mamy 272 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 32 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Przymiarki do zimowego mercato

autor: odys; 11.10.2018 ; 19:11;

Mimo, iż do rozpoczęcia zimowego mercati pozostało jeszcze sporo czasu, to we włoskich mediach już pojawiają się pierwsze plotki transferowe, również te dotyczące Parmy.

Portal CalcioWeb.cu opublikował listę sześciu piłkarzy, o których w zimie ma postarać się Parma, celem uzupełnienia swojej kadry. Połowę z nich stanowią zawodnicy, których Gialloblu nie udało się pozyskać w lecie - Moise Kean, Gianluca Lapadula oraz Jose Mauri.

Pozostała trójka jest zdecydowanie bardziej zaskakująca. Otwiera ją młody Sebastiano Luperto z Napoli, który mógłby stanowić lek na problemy na lewym boku obrony. W dalszej kolejności wspominana jest dwójka piłkarzy z Mediolanu - Fabio Borini z Milanu oraz Antonio Candreva z Interu. Brzmi to całkiem nieźle, jednak patrząc realnie na sprowadzenie któregokolwiek z tej dwójki większych szans raczej nie ma , a to z uwagi na ich wynagrodzenie, które na tę chwilę przewyższa możliwości Gialloblu.

Zobacz także

Komentarze

odys 11 października 2018; 19:14
Jak dla mnie Mauri super, ktoś z dwójki Kean-Lapadula również mile widziany. Luperto też brzmi nieźle, jednak jak wróci do zdrowia Dimarco to bardzo wątpliwe, żebyśmy szukali kolejnego lewego obrońcy. Candreva i Borini po stokroć nierealne więc nie ma nawet co się wypowiadać. Reasumując jeśli miałbym wybrać jedno nazwisko z tej listy, w ciemno brałbym Mauriego. zwłaszcza, że komu jak komu ale jemu liga musi już przyznać status wychowanek co byłoby bardzo mile widziane.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.