FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 23 czwartek, 18 października 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Genoa1
Parma 3
Stadio Luigi Ferraris; 07.10.2018; 12:30

Następny mecz

Serie A
Parma -
Lazio-
Stadio Ennio Tardini; 21.10.2018; 15:00

Video

Genoa 1:3 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Przed procesem powiedziałem swojemu prawnikowi, że przede wszystkim liczy się Parma. Aby ją chronić byłem gotowy poddać się karze nawet za coś czego nie zrobiłem." - Emanuele Calaio

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4505 dni.
Napisaliśmy 10090 newsów

Mamy 270 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 22 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Primavera poznała rywali w Viareggio Cup

autor: odys; 12.02.2018 ; 13:31;

Dziś w odbyło się oficjalne, uroczyste losowanie grup, 70 edycji młodzieżowego turnieju Viareggio Cup, który w odbywać się będzie w dniach od 12 do 28 marca.

By ułatwić organizację spotkań, w pierwszej kolejności 40 zespołów biorących udział w zmaganiach zostało podzielone na dwie duże Grupy - A oraz B, w ramach których znalazły się już właściwe 4-zespołowe podgrupy numerowane od 1 do 10. Zespoły z Grup 1-5 swoje grupowe spotkania rozgrywać będą w dniach 12, 14 i 17 marca, z kolei Grupy 6-10 grać będą 13, 15 i 18 marca.

Przechodząc już do samego sedna, Primavera Parma wylosowała naprawdę ciekawą, choć na pierwszy rzut oka nie najsilniejszą grupę. Podopieczni Cristiana Ioriego trafili do Grupy 3, gdzie mierzyć będą się z Interem, australijskim Leichhardt oraz reprezentującym Ghanę Nania FC.

Tak przedstawia się pełny podział na grupy w 70 edycji Viareggio Cup:


GRUPA A

Grupa 1: Empoli, Nacional 1950 (Paragwaj), Rappresentativa Serie D, Livorno.

Grupa 2: Sassuolo, Club Brugge (Belgia), Spezia, Abuja (Nigeria).

Grupa 3: Inter, Leichhardt (Australia), Parma, Nania (Ghana).

Grupa 4: Sampdoria, Partizan Belgrad (Serbia), Venezia, Pisa.

Grupa 5: Torino, Chiny U-19 (Chiny), Perugia, Garden City Panthers (Nigeria).


GRUPA B

Grupa 6: Juventus, Rijeka (Chorwacja), Benevento, Euro New York (Stany Zjednoczone).

Grupa 7: Bologna, Rigas (Łotwa), Cagliari, Deportes Quindio (Kolumbia).

Grupa 8: Milan, Cai (Argentyna), Pro Vercelli, United Youth Soccer Star New York (Stany Zjednoczone).

Grupa 9: Fiorentina, Pas Giannina (Grecja), Ascoli, Pontedera.

Grupa 10: Genoa, Az Alkmaar (Holandia), Spal, Lucchese.

 

 

Zobacz także

Brak komentarzy







Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.