FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 19 sobota, 23 lutego 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Cagliari2
Parma 1
Sardegna Arena; 16.02.2019; 18:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Napoli-
Stadio Ennio Tardini; 24.02.2019; 18:00

Video

Cagliari 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Niestety zamiast zrobić użytek z gola do szatnii i kontynuować to co do tej pory wykonywaliśmy, daliśmy się zepchnąć do głębokiej defensywy, nie potrafiliśmy przeciwstawić się agresywności Cagliari, które zrobiło wielki użytek z naszej pasywności. Kolejny więc raz możemy czuć po spotkaniu wielki żal i niedosyt." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4633 dni.
Napisaliśmy 10932 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 19 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Primavera poznała rywali na Viareggio Cup

autor: odys; 12.02.2019 ; 14:06;

Dziś w Viareggio odbyło się oficjalne, uroczyste losowanie grup, 70 edycji młodzieżowego turnieju Viareggio Cup, który w odbywać się będzie w dniach od 11 do 27 marca.

By ułatwić organizację spotkań, w pierwszej kolejności 40 zespołów biorących udział w zmaganiach zostało podzielone na dwie duże Grupy - A oraz B, w ramach których znalazły się już właściwe 4-zespołowe podgrupy numerowane od 1 do 10.

Podobnie jak to miało miejsce w zeszłym roku Primavera Parma wylosowała naprawdę ciekawą i międzynarodową grupę, która równocześnie nie wydaje się być najsilniejsza. Podopieczni Pasquale Catalano znaleźli do Grupy 5, gdzie mierzyć będą się z Venezią, amerykańskim L.I.A.C. New York. oraz reprezentującym Ghanę Nania FC.

Tak przedstawia się kompletny podział na grupy 71 edycji Viareggio Cup:

GRUPA A

Grupa 1: Inter, Braga (Portugalia), Cagliari, Apia Leichhardt (Australia)

Grupa 2: Empoli, Everton (Anglia), Ascoli, United Youth Soccer Stars (USA)

Grupa 3: Bologna, Bruges (Belgia), Ternana, América de Cali (Kolumbia)

Grupa 4: Torino, Norchi Dinamoeli Tbilisi (Gruzja), Rieti, Atletico Paranaense (Brazylia)

Grupa 5: Parma, Nania (Ghana), Venezia, Liac New York (USA)

 

GRUPA B

Grupa 6: Sassuolo, Fk Rfs (Łotwa), Benevento, Pontedera

Grupa 7: Milan, Berekum Chelsea (Ghana), Spezia, Carrarese

Grupa 8: Fiorentina, Krasnodar (Rosja), Perugia, Westchester United (Anglia)

Grupa 9: Genoa, Dukla Praga (Czechy), Livorno, Atlantida Juniors (Urugwaj)

Grupa 10: Rappresentativa Serie D, Cina Under 19 (Chiny), Spal, Salernitana.

Zobacz także

Brak komentarzy







Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.