Osób przebywających na stronie: 10 wtorek, 24 maja 2022

Crotone0
Parma 1
Stadio Enzo Scida; 06.05.2022; 18:15

Crotone 0:1 Parma: Skrót

"Sezon w wykonaniu Parmy był porażką. Klub potrzebuje świeżego startu wykorzystując popełnione błędy jako cenną lekcję. Odpowiedzialność za taki stan rzeczy spoczywa nie tylko na trenerze i zawodnikach, ale także na kierownictwie. Wszyscy są odpowiedzialni za to co się wydarzyło." - Pietro Carmignani

Fusbal Stand

Czyli ma już 5819 dni.
Napisaliśmy 18089 newsów

Mamy 287 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 9 gości.

Primavera Tim Cup: Roma 5:0 Parma

autor: odys; 03.12.2014 ; 16:34;

Primavera Parma, prowadzona przez Hernana Crespo, może już skupić się tylko i wyłącznie na rozgrywkach ligowych. Dziś Gialloblu, w 1/8 finału Primavera Tim Cup, po meczu bez historii, ulegli Romie i odpadli z turnieju.

Zespół z Rzymu uchodzi za jedną z najmocniejszych Primaver we Włoszech i mimo gry w nieco rezerwowym zestawieniu, ten status w pełni potwierdził wygrywając 5:0.

Do przerwy po trafieniach Bertozziego i Adamo, Roma prowadziła 2:0, jednak piłkarze Crespo stawiali bardzo dzielny opór, jednak mimo kilku dogodnych okazji nie udało im się trafić do siatki. Po przerwie gra Gialloblu nie była już tak dobra, a gospodarze dopełnili dzieła zniszczenia strzelając kolejne 3 gole, których autorami byli Vestenicky i Di Livio, który zaliczył dublet. Na domiar złego Parma od 58 minuty zmuszona była grać w 10 po tym jak czerwoną kartkę zobaczył Lombardi.

Bramki: Bertozzi 26 min, Adamo 42 min., Vestenicky 57 min., Di Livio 78 min. i 90 min.