FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 21 wtorek, 24 maja 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Crotone0
Parma 1
Stadio Enzo Scida; 06.05.2022; 18:15

Następny mecz

Video

Crotone 0:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Sezon w wykonaniu Parmy był porażką. Klub potrzebuje świeżego startu wykorzystując popełnione błędy jako cenną lekcję. Odpowiedzialność za taki stan rzeczy spoczywa nie tylko na trenerze i zawodnikach, ale także na kierownictwie. Wszyscy są odpowiedzialni za to co się wydarzyło." - Pietro Carmignani

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5819 dni.
Napisaliśmy 18088 newsów

Mamy 287 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 21 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Powraca temat Aydina

autor: odys; 11.05.2022 ; 22:46;

Z dnia na dzień, we włoskich mediach poajwia się coraz więcej plotek i spekulacji transferowych, również tych związanych z Parmą. Wygląda na to, że w lecie, Crociati moga chcieć załatwić jedną ze spraw, której nie udało się domknąć w styczniu.

Jak twierdzi portal SportParma.com, powołując się na informacje niemęckiej prasy sportowej, w trakcie letniego mercato Crociati podejmą próbę pozyskania Mehmeta Aydina, który niedawno wraz z Schalke świętował awans do Bundesligi. 20-latek uchodzi za niezwykle uniwersalnego zawodnika mogącego występować praktycznie na całej prawej stronie boiska - od roli bocznego obrońcy, przez wahadłowego, na skrzydłowym kończąc. W tej kampanii, Aydin na poziomie drugiej Bundesligi zebrał 17 występów, w których zdobył jednego gola i odnotował jedną asystę.

Parma usługami tego zawodnika była zainteresowana jeszcze w zimie jednak wówczas Schalke szybko ucięło temat i transfer spalił na panewce. W międzyczasie Aydin przedłużył też swój kontrakt z klubem z Zagłębia Ruhry do 2025 roku, jednak ta informacja, zdaje się nie zniechęca Crociatich, którzy wciąż są mocno zainteresowani jego sprowadzeniem, na Tardini. Największą przeszkodą na drodze tego transferu, może się jednak okazać konkurencja, bowiem prócz Parmy, Aydin znajduje się też pod obserwacją znacznie potężniejszych, europejskich klubów jak Olympique Marsylia, Lille czy Anderlecht. Jego karta jest zaś wyceniana przez Schalke na 4-5 mln euro.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.