FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 20 wtorek, 24 maja 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Crotone0
Parma 1
Stadio Enzo Scida; 06.05.2022; 18:15

Następny mecz

Video

Crotone 0:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Sezon w wykonaniu Parmy był porażką. Klub potrzebuje świeżego startu wykorzystując popełnione błędy jako cenną lekcję. Odpowiedzialność za taki stan rzeczy spoczywa nie tylko na trenerze i zawodnikach, ale także na kierownictwie. Wszyscy są odpowiedzialni za to co się wydarzyło." - Pietro Carmignani

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5819 dni.
Napisaliśmy 18088 newsów

Mamy 287 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 19 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Porównanie wydatków na płace, z miejscem na koniec sezonu

autor: odys; 12.05.2022 ; 21:45;

W związku z zakończonym sezonem zasadniczym, w Serie B, redakcja Sportitalia przygotowała zestawienie porównujące łączne wydatki (w skali roku) klubów drugiej ligi na pensje, z ostatecznym miejscem w tabeli.

Jak nietrudno się domyślić, dane te są wręcz druzgocące dla Parmy, który z pośród wszystkich klubów Serie B, wykazała największą, negatywną dysproporcję, pomiędzy wydatkami na płace, a miejscem na koniec sezonu. Pod względem płacowym, Crociati z wynikiem 32,5 mln euro, wydali na ten cel najwięcej na zapleczu włoskiej elity, co z kolei przełożyło się, na wręcz upokarzające 12 miejsce, na koniec rozgrywek.

Spory "zjazd" zanotowało też Crotone, które na pensje wydało 9,6 mln euro, co było 10 wynikiem ligi, a sezon ostatecznie skończyło na 19 lokacie. Jeśli chodzi zaś o pozytywne zaskoczenia, to tu należy wspomnieć trzy kluby. Po pierwsze Lecce, które wygrało ligę, mimo tego iż pod względem wydatków 6 miejsce. Poza tym warto też docenić Perugie (18 miejsce pod względem płac) oraz Cittadelle (20 miejsce pod względem płac), które śmiało można określić mianem tych najlepiej optymalizujących wyniki, względem wydatków.

Kompletne zestawienie prezentuje się zaś następująco:

 

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.