FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 30 poniedziałek, 17 czerwca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Roma2
Parma 1
Stadio Olimpico; 26.05.2019; 20:30

Następny mecz

Video

Roma 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności uważam, że osiągnęliśmy coś wielkiego. Teraz jednak to już przeszłość, trzeba patrzeć w przód na nowe rozgrywki, w których celem nadrzędnym powinien być dalszy progres oraz rozwój zespołu." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4747 dni.
Napisaliśmy 11628 newsów

Mamy 272 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 30 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Porcja plotek transferowych cz.8

autor: odys; 11.01.2019 ; 07:56;

Przed nami jedenasty dzień zimowego meracto 2019, także przyjrzyjmy się najciekawszym plotką, które na przestrzeni ostatnich godzin pojawiły się w kontekście Parmy:

 

Da Cruz jedną nogą w Spezi

Parma zmierza do finalizacji swojej pierwszej zimowej transakcji, którą ma być wypożyczenie, do Serie B, Alessio Da Cruza. Młody Holender, który początkowo sceptycznie odnosił się do pomysłu pozostania we Włoszech i preferował powrót do ojczyzny, miał ostatecznie przystać na propozycję złożoną mu przez Spezię.

 

Del Sole za Cicirettiego?

Pescara zdaje się na poważnie myśleć o sprowadzeniu Amato Cicirettiego, który jest na marginesie projektu sportowego Parmy. W zamian za zgodę Gialloblu na skrócenie wypożyczenia gracza, którego macierzystym klubem jest Napoli, "Delfiny" byłyby skłonne oddać na Tardini jednego ze swoich ofensywnych pomocników - Ferdinando Del Sole. Wczoraj w godzinach wieczornych, w Mediolanie, dojść miało do spotkania pomiędzy oboma klubami właśnie w tej sprawie.

 

Deiola coraz bliżej powrotu do Cagliari

Jak twierdzi dziennikarz Gianluca Di Marzio, Cagliari nie ustaje w staraniach skrócenia wypożyczenia Alessandro Deioli, którego następnie chciałoby użyć jako karty przetargowej w negocjacjach z Lecce. Na tę chwile wiele wskazuje na to, że młody pomocnik opuści Parmę, która już ma rozglądać się za kimś na jego miejsce.

 

Pół Serie B po Deziego

Jacopo Dezi staje się jednym z najbardziej pożądanych piłkarzy Parmy. Pozyskaniem pomocnika zainteresowana jest dosłownie połowa Serie B, zaś według Sky Sport w ostatnim czasie w jego sprawie z Parmą miały kontaktować się Brescia oraz Hellas.

 

Crotone też chce Sprocatiego

Nie tylko Hellas, chętnie przygarnąłby do siebie Mattia Sprocatiego. Skrzydłowy, który w Parmie gra sporadycznie, znalazł się bowiem na celowniku Crotone, które wedle Corriere dello Sport, ma podjąć próbę przejęcia jego wypożyczenia, kosztem Parmy.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.