FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 31 poniedziałek, 17 czerwca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Roma2
Parma 1
Stadio Olimpico; 26.05.2019; 20:30

Następny mecz

Video

Roma 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Biorąc pod uwagę wszelkie okoliczności uważam, że osiągnęliśmy coś wielkiego. Teraz jednak to już przeszłość, trzeba patrzeć w przód na nowe rozgrywki, w których celem nadrzędnym powinien być dalszy progres oraz rozwój zespołu." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4747 dni.
Napisaliśmy 11628 newsów

Mamy 272 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 31 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Porcja plotek transferowych cz.7

autor: odys; 10.01.2019 ; 07:54;

Przed nami dziesiąty dzień zimowego meracto 2019, także przyjrzyjmy się najciekawszym plotką, które na przestrzeni ostatnich godzin pojawiły się w kontekście Parmy:

 

Parma i Juventus rozmawiały o kilku zawodnikach

Podczas wtorkowego spotkania w Mediolanie, pomiędzy Daniele Faggiano, a przedstawicielami Juventusu, omawiana miała być kwestia możliwości transferu Marko Pjacy i Manolo Portanovy. Według SportParma.it, Gialloblu mieli również pytać o dostępność Grigoris Kastanos, Ferdinando Del Sole oraz Leonardo Spiznazzoli.

 

Thereau w Cagliari, Farias w Parmie?

Jak twierdzi Gazzetta dello Sport, wkrótce na rynku transferowym możemy być świadkami małej rekacji łańcuchowej. Cagliari ma być ponoć blisko pozyskania z Fiorentiny Cyrila Thereau, co z kolei miałoby sprawić iż z Sardynii, na Tardini przeniósł się Diego Farias.

 

Lescano blisko Porenzy

Facundo Lescano, który przed paroma tygodniami, przedwcześnie zakończył swoje wypożyczenie w holenderskim Telsatr, w najbliższych dniach trafić ma do Serie C. Pozyskanie argentyńskiego napastnika ma właśnie finalizować Potenza.

 

Galano zamieni Foggie na Pescare

Cristian Galano, kwestia, którego była jednym z największych absurdów minionego lata, może w styczniu zmienić miejsce wypożyczenia. Według Gazzetta dello Sport, skrzydłowy miałby zamienić Foggie, w której radzi sobie ze zmiennym szczęściem, na walczącą o awans do Serie A, Pescarę.

 

Carriero o krok od Catani

Catania jest na ostatniej prostej by sfinalizować wypożyczenie z Parmy, Giuseppe Carriero. Transakcja miałaby wejść w życie jeszcze przed końcem trwająceo tygodnia. Ponad to klub z Scycylii wciąż próbuje przekonać do transferu Yvesa Baraye.

 

Utalentowany Chorwat na celowniku Parmy

Parma wzorem innych włoskich klubów, z coraz większą intensywnością przeszukiwać ma rynek bałkański pod kątem młodych talentów, mogących stanowić o sile klubu w perspektywie najbliższych kilku lat. Według Corriere dello Sport, do notesu skautów Parmy trafiło nazwisko Mario Vuskovica - środowego obrońcy Hajduka Split z rocznika 2001, który aktualnie występuje w zespole rezerw w drugiej lidze Chorwackiej. Piłkarz ten jest młodzieżowym reprezentantem Chorwacji i dobrze rokuje na przyszłość, co zauważyły też inne drużyny z Serie A na czele z Fiorentiną.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.