FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 11 środa, 23 września 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
Napoli2
Stadio Ennio Tardini; 20.09.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Bologna-
Parma -
Stadio Renato Dall'Ara; 28.09.2020; 20:45

Video

Parma 0:2 Napoli: Skrót

Cytat tygodnia

"Przyznam szczerze, że z finansowego punktu widzenia, oferta Krause Group nie była najlepszą jaką otrzymaliśmy w ostatnim czasie, jednak o wyborze zaważyły inne czynniki. Rodzina Krause okazała się być najbardziej wiarygodna i sformułowała najlepszą i najbardziej konkretną wizję rozwoju klubu." - Marco Ferrari

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5211 dni.
Napisaliśmy 14412 newsów

Mamy 278 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 11 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Porcja plotek transferowych cz.10

autor: odys; 16.09.2020 ; 10:52;

Wczorajszy wieczór i dzisiejszy poranek obfitowały w sporą liczbę plotek i doniesień związanych z planami transferowymi Parmy, a oto niektóre z nich:

 

Torregrossa za Scozzarelle

Według serwisu TMW, w najbliższym czasie możemy być świadkami wymiany na linii Parma-Brescia, w ramach której na Tardini miałby trafić Ernesto Torregrossa, z kolei w drugą stronę, wraz z drobną dopłatą, powędrowałby Matteo Scozzarella.

 

Matino blisko Salertintany

Emanuele Matino, który był jednym z bardziej wyróżniających się piłkarzy Parmy, występujących na wypożyczeniu w Serie C, może wkrótce zaliczyć skok w kategorii. Pozyskaniem obrońcy z rocznika 1998, na poważnie zainteresowana ma być Salernitana, co jednak ważne transakcja miałaby zostać zawarta na mocy transferu definitywnego, za który Crociati otrzymaliby około 600 tys. euro.

 

Likaxhiu blisko wypożyczenia do Foggi

Jak podaje Gianluca Di Marzio, Parma jest bliska finalizacji kolejnej drobnej operacji na rynku transferowym. Matteo Likaxhiu - 19-letni Albański pomocnik, którego Crociati pozyskali niedawno, bez odstępnego z Sanremese (i podpisali z nim 3-letni kontrakt), jest o krok od wypożyczenia do Foggi. Do formalizacji operacji potrzeba już tylko ostatnich detali, zaś sam Likaxhiu trenuje już z Foggią na jej obozie przygotowawczym.

 

Kolejny klub po Colombiego

Simone Colombi cieszy się coraz większym zainteresowaniem na rynku transferowym, zaś do grona klubów chcących pozyskać drugiego golkipera Parmy, miało ostatnio dołączyć SPAL.

 

Atalanta odrzuciła ofertę Hellasu za Colley'a

Wygląda na to, że Parmie ubył konkurent w walce o Ebrime Colley'a, bowiem jak twierdzi Alfredo Pedulla, klub z Bergamo miał definitywnie odrzucić możliwość wypożyczenia młodego Gambijczyka do Hellasu Werona. Na ten moment istnieć mają dwa scenariusze na przyszłość, dla Colley'a - pozostanie w Atalancie lub wypożyczenie do Parmy. Ostateczna decyzja w jego sprawie zapaść ma na przestrzeni najbliższych dni.

 

Caviglia bliżej Parmy

Rozmowy pomiędzy Parmą, a Juventusem, których głównym przedmiotem ma być Hans Nicolussi Caviglia powoli posuwają się do przodu. Według Gazzetta dello Sport, Crociati mają forsować opcję zakładającą wypożyczenie pomocnika oraz prawo do późniejszego pierwokupu.

 

Sabelli w miejsce Darmiana?

Stefano Sabelli, zdaniem Sky Sport, ma być rozważany przez Parmę jako potencjalny następca Matteo Darmiana. 27-letni prawy defensor jest obecnie związany z Brescią, jednak nie bardzo pali się on do gry na pozimie drugiej ligi i chętnie przeniósłby się do Serie A.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.