FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 25 sobota, 23 września 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 1
Empoli2
Stadio Ennio Tardini; 19.09.2017; 20:30

Następny mecz

Serie B
Venezia-
Parma -
Stadio Pierluigi Penzo; 23.09.2017; 15:00

Video

Parma 1:2 Empoli: Skrót

Cytat tygodnia

"Chciałem przeprosić naszych kibiców, którzy przyjechali do Perugii by nas wspierać. Zawiedliśmy na całej linii, był to występ niegodny piłkarzy Parmy. Jako jeden z najbardziej doświadczonych piłkarzy czuję się odpowiedzialny za zespół i jego słabą postawę." - Emanuele Calaio

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4115 dni.
Napisaliśmy 7423 newsów

Mamy 251 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 24 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pora na Siligardiego!

autor: odys; 11.09.2017 ; 21:28;

Luca Siligardi był jednym z najgłośniejszych letnich transferów Parmy, a na postawie jego statystyk i osiągnięć, można powiedzieć że, przynajmniej na papierze, jest to najlepszy skrzydłowy w ekipie Gialloblu.

W minionym sezonie Siligardi był jedną z kluczowych postaci w ekipie Hellasu, a jego 5 bramek i 9 asyst walnie przyczyniło się do awansu ekipy z Werony do Serie A. Nic więc dziwnego, że przychodząc do Parmy, Siligardi praktycznie z miejsca kreowany był na lidera przedniej formacji, jednak jak dotąd nie było mu dane zadebiutować w barwach Gialloblu w rozgrywkach Serie B.

Roberto D'Aversa jak do tej pory preferował na prawym skrzydle Roberto Insigne oraz Manuele Noccioliniego, którzy nie do końca podołali oczekiwaniom. Pytany o Siligardiego, szkoleniowiec Gialloblu stwierdził, iż wciąż odczuwał on skutki urazu jakiego nabawił się jeszcze podczas okresu przygotowawczego i nie chciał ryzykować jego zdrowiem.

Teraz jednak wydaję się, iż nie ma siły by Siligardi nie wyszedł na mecz przeciwko Perugii w pierwszym składzie. Dla Parmy może być to spora dawka jakości tak bardzo potrzebna w przedniej formacji.

Zobacz także

Komentarze

odys 12 września 2017; 14:15
Ceravolo na razie trenuje indywidualnie i nawet jeśli ostatecznie upora się z urazem to w najbliższej kolejce jego szanse na wyjście od pierwszej minuty są nikłe
faster 12 września 2017; 08:35
Mam nadzieje, że chłop w pisze się na stałe do pierwszego składu, licze też, że szybko Ceravolo wygryzie Calaio. Musimy w końcu zacząc strzelać bramki.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Copyright 2006-2017 by FCParma.com.pl