FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 21 niedziela, 21 lipca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
Parma 4
Maia Alta Obermais0
Prato allo Stelvio; 21.07.2019; 11:00

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Trabzonspor-
Donaustadion Ottensheim ; 27.07.2019; 18:00

Video

Roma 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Chciałem wrócić za wszelką cenę. Parma to moja druga rodzina." - Roberto Inglese

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4781 dni.
Napisaliśmy 11878 newsów

Mamy 272 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 21 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 16.09.2018 ; 01:28;

Po meczu ze Interem na konferencji prasowej pojawili się trener Roberto D'Aversa oraz Federico Dimarco i Riccardo Gagliolo, którzy opowiedzieli o tym jak z ich perspektywy wyglądało spotkanie.

D'Aversa: "Jestem dumny ze swoich podpieczonych, którzy rozegrali znakomite spotkanie. Być może z samej gry nie zasługiwaliśmy na zwycięstwo, jednak pokazaliśmy serce, charakter oraz chart ducha, które pozwoliły nam sięgnąć po trzy punkty. Ktoś może powiedzieć, że mieliśmy szczęście, cóż być może jednak szczęściu czasem też trzeba pomóc, tak to dziś uczyniliśmy. W pierwszych meczach sezonu traciliśmy punkty na skutek kondycji fizycznej, mocno pracowaliśmy jednak nad tym aspektem podczas przerwy reprezentacyjnej i efekty były dziś widoczne. Dimarco? Jestem szczęśliwy z powodu tego jak prezentuje się ten chłopak i jaki notuje progres. W tygodniu zdobył bramkę dla reprezentacji U-21, dziś trafił na San Siro i naprawdę ma co świętować. Taktyka? Na poziomie taktycznym wyglądaliśmy bardzo dobrze, zostawialiśmy rywalom bardzo mało miejsca, szybko odbudowywaliśmy pozycję. Ogólnie rzecz biorąc moi podopieczni wykonali plan, który nakreśliliśmy sobie w ciągu tygodnia i na przedmeczowej odprawie."

Dimarco: "Dopiero teraz dociera do mnie to co dziś zrobiłem. Była to piękna bramka, szkoda że zdobyłem ją przeciwko Interowi, jednak taki już bywa futbol. Cały dzisiejszy mecz był scenariuszem jak z filmu. W najśmielszych snach nie przypuszczałem, że wszystko tak się potoczy, nie mniej jednak uważam, iż swoją ciężką pracą zasłużyłem na tego gola. Celebracja? Być może powinienem celebrować gola w sposób bardziej stonowany, jednak to była chwila wielkiej radości i działałem spontanicznie. Przyszłość? Na razie nie myślę o powrocie do Interu, w pełni skupiam się na grze dla Parmy. Co powiedział mi trener? Zwracał mi uwagę przede wszystkim na to, żebym był skoncentrowany w poczynaniach defensywnych, a w razie okazji wspomógł kolegów z przodu, tak też zrobiłem. Cagliari? Póki co cieszymy się jeszcze zwycięstwem, zaś następnym rywalem będziemy się martwić od jutra."

Gagliolo: "Podobnie jak w meczu z Juventusem rozegraliśmy świetny mecz i byliśmy na boisku prawdziwą drużyną, tym razem jednak wszystko zakończyło się dla nas szczęśliwie. Przez długie dwa tygodnie czekaliśmy na ten mecz, było w nas wielkie pragnienie zdobycia punktów, które przełożyliśmy na wielki występ. Gra obronna? Od samego początku staraliśmy się przykładać wielką wagę do naszej gry defensywnej. Wprawdzie Inter doszedł do kilku sytuacji, co musiał się zdarzyć, jednak ogólnie dobrze rozbijaliśmy ich ataki. Cagliari? Dzisiejszy mecz musi być dla nas punktem wyjścia, nie możemy się zatrzymać i zaprzepaścić tego co udało się nam wypracować."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.