FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 13 piątek, 22 czerwca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Spezia0
Parma 2
Stadio Alberto Picco; 18.05.2018; 20:30

Następny mecz

Video

Spezia 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Mimo zmiany realiów, w których się teraz obracamy, nasze intencje wciąż pozostają te same - chcemy aby kibice zawsze byli w centrum naszego projektu." - Luca Carra

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4387 dni.
Napisaliśmy 9208 newsów

Mamy 264 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 13 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 12.11.2017 ; 18:39;

Po meczu z Cittadellą na konferencji prasowej pojawili się trener Roberto D'Aversa oraz Antonino Barilla, którzy opowiedzieli o tym jak z ich perspektywy wyglądało spotkanie.

D'Aversa: "Dopięliśmy swego, osiągnęliśmy nasz cel i sięgnęliśmy po zwycięstwo, jednak mimo to jest we mnie troszkę żalu z powodu tego jak potoczyło się to spotkanie i ile musieliśmy wycierpieć by dowieźć 3 punkty do końca. Na początku drugiej połowy przy stanie 1:0 dla nas, stworzyliśmy sobie kilka zankomitych okazji by zamknąć to spotkanie, niestety nie byliśmy w stanie ich wykorzystać co mogło nas drogo kosztować. W późniejszych minutach daliśmy się zepchnąć gospodarzom, którzy zwietrzyli swoją okazję i mocno na nas naciskali. Na szczęście w samej końcówce znaleźliśmy w sobie jeszcze odrobinę sił do walki i wyszarpaliśmy wygraną. Czerwona kartka? Interpretacja tej sytuacji należy do sędziego, ale patrząc na tempo całej akcji i to co mogło z niej wyniknąć wydaje mi się, że była to słuszna decyzja."

Barilla: "W dzisiejszym spotkaniu styl był kwestią drugorzędną, najważniejsze były 3 punkty, które ostatecznie udało się zdobyć. Mimo iż przeżywaliśmy w tym spotkaniu różne chwile, ogólnie rzecz biorąc myślę że zagraliśmy niezłe spotkanie. Mieliśmy pewien przestój w drugiej połowie, w trakcie którego rywalom udało się wyrównać wynik spotkania, jednak w odpowiednim momencie potrafiliśmy wziąć się w garść i zareagować we właściwy sposób. Karny? Nie ma już co się na ten temat rozwodzić, ale w mojej opinii nie była to prawidłowa decyzji, zastawiłem piłkę i wygrałem walkę bark w bark z rywalem."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.