FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 34 środa, 22 listopada 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 4
Ascoli0
Stadio Ennio Tardini; 18.11.2017; 15:00

Następny mecz

Serie B
Carpi-
Parma -
Stadio Sandro Cabassi; 25.11.2017; 15:00

Video

Parma 4:0 Ascoli: Skrót

Cytat tygodnia

"Jeśli chodzi o cel sportowy to głównym zadaniem pozostaje awans do Serie A. Jestem przekonany co do tego, iż wspólnymi siłami dokonamy tego i napiszemy ten piękny rozdział w historii klubu. Forza Parma!" - Jiang Lizhang

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4175 dni.
Napisaliśmy 7799 newsów

Mamy 253 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 34 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 12.11.2017 ; 18:39;

Po meczu z Cittadellą na konferencji prasowej pojawili się trener Roberto D'Aversa oraz Antonino Barilla, którzy opowiedzieli o tym jak z ich perspektywy wyglądało spotkanie.

D'Aversa: "Dopięliśmy swego, osiągnęliśmy nasz cel i sięgnęliśmy po zwycięstwo, jednak mimo to jest we mnie troszkę żalu z powodu tego jak potoczyło się to spotkanie i ile musieliśmy wycierpieć by dowieźć 3 punkty do końca. Na początku drugiej połowy przy stanie 1:0 dla nas, stworzyliśmy sobie kilka zankomitych okazji by zamknąć to spotkanie, niestety nie byliśmy w stanie ich wykorzystać co mogło nas drogo kosztować. W późniejszych minutach daliśmy się zepchnąć gospodarzom, którzy zwietrzyli swoją okazję i mocno na nas naciskali. Na szczęście w samej końcówce znaleźliśmy w sobie jeszcze odrobinę sił do walki i wyszarpaliśmy wygraną. Czerwona kartka? Interpretacja tej sytuacji należy do sędziego, ale patrząc na tempo całej akcji i to co mogło z niej wyniknąć wydaje mi się, że była to słuszna decyzja."

Barilla: "W dzisiejszym spotkaniu styl był kwestią drugorzędną, najważniejsze były 3 punkty, które ostatecznie udało się zdobyć. Mimo iż przeżywaliśmy w tym spotkaniu różne chwile, ogólnie rzecz biorąc myślę że zagraliśmy niezłe spotkanie. Mieliśmy pewien przestój w drugiej połowie, w trakcie którego rywalom udało się wyrównać wynik spotkania, jednak w odpowiednim momencie potrafiliśmy wziąć się w garść i zareagować we właściwy sposób. Karny? Nie ma już co się na ten temat rozwodzić, ale w mojej opinii nie była to prawidłowa decyzji, zastawiłem piłkę i wygrałem walkę bark w bark z rywalem."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.