FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 34 poniedziałek, 17 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5693 dni.
Napisaliśmy 17298 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 34 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 24.09.2014 ; 23:37;

Donadoni: "Nie mam siły obwiniać moich zawodników za tę porażkę. Zagraliśmy na prawdę dobry mecz i jestem zadowolony z tego co zobaczyłem. Nie odstawaliśmy bardzo na tel Romy, byliśmy bliscy zatrzymania tego zespołu. Uważam, że remis byłby sprawiedliwym wynikiem, niestety futbol nie zawsze jest sprawiedliwy. W pierwszej połowie spotkania zagraliśmy za blisko naszej bramki przez co Roma miała wiele miejsca na konstrukcję swoich akcji, choć za wyjątkiem tej bramkowej nie były one groźne. W drugiej połowie graliśmy znacznie lepiej, dlatego też dzisiejsza porażka jest bardzo bolesna. Mamy jednak świadomość, że musimy kontynuować swoją pracę, gdyż powoli zaczynają być widoczne efekty."

De Ceglie: "Szkoda. Cieszę się ze swojego występu i tego jak zaprezentował się cały zespół, ale jest równocześnie we mnie wiele goryczy. To nie był łatwy mecz, po zdobyciu wyrównującego gola, wstąpiły w nas nowe siły graliśmy bardzo dobrze bo mieliśmy świadomość jak ważny jest to wynik dający cenny punkt. Nie wiem czy był sędzia powinien był gwizdać faul po którym Pjanic zdobył dla Romy zwycięskiego gola, moim zdaniem była to sporna sytuacja. Dziś byliśmy dla Romy równorzędnym rywalem i uważam, że zasłużyliśmy dziś na remis. Postaramy się odrobić stracone dziś punkty w najbli9ższym meczu z Udinese. Mój gol? Dedykuję go wszystkim ludziom związanym z Parmą, którzy uwierzyli we mnie i obdarzyli mnie zaufaniem."

Mauri: "Cieszę się, że mogłem po raz pierwszy zagrać w Serie A od pierwszej minuty, niestety ta radość jest niepełna, gdyż nie udało się nam osiągnąć nawet remisu, na który zasłużyliśmy. To prawda Roma dominowała w tym spotkaniu, jednak my bardzo umiejętnie się broniliśmy i wyprowadzaliśmy kontry, przez co stworzyli oni dosłownie kilka sytuacji. Byłem na prawdę podekscytowany, móc grać w środku pola przeciwko takim piłkarzom jak Totti czy Pjanic, ale na pewno nie byłem onieśmielony. Uważam, że w gruncie rzeczy zagrałem niezły mecz. Dla mnie dzisiejszy występ był wielką nagrodą za ciężką pracę jaką wykonałem w ostatnim czasie. Z niecierpliwością czekam teraz na mecz z Udinese, w którym postaramy się odkupić nasze winy."

Zobacz także

Komentarze

patrykkaczoooor 26 września 2014; 19:08
szkoda meczu


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.