FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 9 czwartek, 20 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5695 dni.
Napisaliśmy 17315 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 9 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 21.09.2014 ; 18:31;

Donadoni: "Bardzo źle weszliśmy w to spotkanie, tracąc gola już w pierwszej akcji Chievo, jednak muszę przyznać iż nawet przegrywając 1:0 to my byliśmy stroną dominującą. Naszym akcją do pewnego czasu brakowało jednak zdecydowania oraz czasami trochę szczęścia. Chievo zaś ograniczyło się do gry z kontry, która sprawiła nam sporo problemów, choć powiedziałbym że bardziej wynikało to z naszej nieuwagi niż ich dobrej gry. W drugiej połowie wszystko było już tak jak należy w końcu zaczęliśmy wykorzystywać nadarzające się okazję i uważam, że zasłużenie wygraliśmy. Podobnie jak w meczu z Milanem w tym spotkaniu były zalążki bardzo dobrej gry z naszej strony, wciąż jednak mamy nad czym pracować. Coda? Znakomicie spisywał się w Słowenii, dlatego w tym roku chciałem go przetestować a on od razu zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. To bardzo pracowity chłopak i jeśli w dalszym ciągu będzie robił takie postępy może znaleźć więcej miejsca w zespole."

Coda: "Grałem w Włoszech już od kilku lata, ale w końcu znalazłem trenera, który we mnie uwierzył i obdarzył mnie zaufaniem. Dzięki temu na boisku czuję się bardzo pewnie i wiem że stać mnie na jeszcze więcej. Dziś wszedłem na boisko z ławki a to nigdy nie jest łatwe, na szczęście udało mi się dobrze wpasować w grę i wydatnie wspomóc moich kolegów na placu gry. Bardzo cieszę się z faktu, że udało mi się zdobyć gola po fantastycznym podaniu Galloppy, jednak jeszcze bardziej jestem zadowolony z 3 punktów, które pozwolą nam uwierzyć we własne siły."

Cassano: "Swoje bramki chciałem zadedykować Jonathanowi Biabianyemu, gdyż jest to wspaniała osoba, którą traktuję jak brata. Życzę mu jak najszybszego powrotu na boisku gdyż wszyscy tu bardzo go potrzebujemy. Jest on nie tylko bardzo dobrym piłkarzem ale dobrym duchem tego zespołu. Chciałem zwrócić uwagę na bardzo dobrą grę naszego zespołu w momencie trudności. Byliśmy prawdziwym zespołem przeczekaliśmy trudny czas i odpowiedzieliśmy w najlepszy możliwy sposób. Czasami na boisku wychodzi brak zgrania lub doświadczenia, niektórzy piłkarze mają za sobą tylko występy w Serie B bądź pomniejszych ligach, jednak powoli wkomponowują się w zespół i zaczynają przenosić swoją grę na wyższy poziom. Przegrywając 1:0 trener w szatni powiedział nam tylko, żebyśmy grali to co potrafimy najlepiej i tak właśnie uczyniliśmy i zwyciężyliśmy pokazując wielki charakter. Ja liderem zespołu? Nie, przywódcami są Lucarelli, Gobbi i Cassani i to oni rządzą w szatni."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.