FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 22 czwartek, 20 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5695 dni.
Napisaliśmy 17315 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 22 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 01.09.2014 ; 00:11;

Donadoni: "Myślę, ze wynik nie do końca odzwierciedla to co działo się na boisku. Przez większą część meczu kontrolowaliśmy jego przebieg jednak w naszych poczynaniach brakowało agresji i zdecydowania, to z kolei miała Cesena, która wykorzystała nasz błąd w ustawieniu i to ostatecznie ona mogła cieszyć się z wygranej. Acquah? Niewątpliwie to jeden z jaśniejszych punktów naszego zespołów  tym meczu. Mimo młodego wieku potrafił wziąć na siebie ciężar gry. Zagrał bardzo dobre spotkanie. Ristovski? Stefan jest dla nas ważna alternatywą, wprowadziłem go na boisko gdyż nie chciałem ryzykować zdrowiem Cassaniego, który zgłaszał pewne problemy. Transfery? Wszystko powinno być jasne we wtorek rano."

Lucarelli: "Dziś gra nam się nie układała, próbowaliśmy, staraliśmy się jednak z naszych wysiłków niewiele wynikało. Myślę że powinniśmy grać bardziej zespołowo i w tym szukać naszych okazji do wykreowania bramki. Dziś niestety tak nie było. Okazja na koniec spotkania? Nie jestem typowym egzekutorem, jednak mogłem zachować się zdecydowanie lepiej. Za bardzo uwierzyłem w siebie a Leali trochę mnie przechytrzył. Podziękowanie kibicom po meczu? To nasz obowiązek, nawet gdy jesteś pokonany musisz podejść do kibiców, którzy przez pełne 90 minut, zawsze cię wspierają, i podziękować im za doping."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.