FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 7 czwartek, 2 grudnia 2021

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Parma 0
Brescia1
Stadio Ennio Tardini; 01.12.2021; 18:00

Następny mecz

Serie B
Ascoli-
Parma -
Stadio Del Duca; 05.12.2021; 14:00

Video

Como 1:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Miałem dwa trudne lata naznaczone kontuzjami, w trakcie których otrzymałem masę wsparcia od kibiców. Powoli wracam do pełni sił, zaś każdy gol wiele dla mnie znaczy. Chcę pomóc sprowadzić Parmę tam gdzie jej miejsce czyli do Serie A." - Roberto Inglese

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5646 dni.
Napisaliśmy 17015 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 7 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 17.10.2021 ; 20:13;

Po meczu z Monzą, na pomeczowej konferencji prasowej, pojawili się trener Enzo Maresca oraz Juan Brunetta, którzy opowiedzieli jak wyglądało spotkanie z ich perspektywy.

Maresca: "Rozegraliśmy bardzo dobry mecz i zasłużyliśmy na 3 punkty. Byliśmy dzis stroną lepszą, wykreowaliśmy sporo dogodnych sytuacji, zwłaszcza w pierwszej połowie, którą powinniśmy skończyć z kilkubramkowym prowadzeniem. Niestety w decydujących momentach brakowało nam szczęścia i skuteczności. Nie jestem jednak w stanie winić swoich piłkarzy, gdyż tak jak mówię zaprezentowali się oni dziś z bardzo dobrej strony. Gra wygląda lepiej, ale brakuje punktów? Zarówno dzisiaj, jak i w Ferrarze powinniśmy zrobić więcej od strony punktowej. Tym niemniej z meczu na mecz w naszej grze widać poprawę, zaś wyniki wkrótce przyjdą. Droga przed nami wciąż jest długa, jednak wydaje się, że podążamy we właściwym kierunku. Gwizdy na koniec meczu? Kibice wspierali drużynę przez cały mecz i ich doping popychał nas do działania. Po ostatnim gwizdku, wynik nie był jednak korzystny, w związku z czym logiczne jest to, że niektórzy mogli poczuć frustrację stąd też te gwizdy."

Brunetta: "Wiedzieliśmy jak ważny jest to mecz i rozegraliśmy go na bardzo dużej intensywności. Mimo, iż graliśmy z bardzo silną drużyną jak Monza, to przez większość spotkania byliśmy w stanie ją zdominować. Zasłużyliśmy na zwycięstwo, jednak w decydujących momentach, nie byliśmy w stanie trafić do siatki. Wydaje mi się jednak, że mimo wszystko poczyniliśmy spory progres względem ostatnich gier. Czego zabrakło? Stworzyliśmy przynajmniej kilka świetnych sytuacji do zdobycia gola. Brakowało jednak skuteczności i szczęścia o czym świadczą dwie poprzeczki. Równocześnie wiemy, iż stać nas na o wiele więcej. Brak Vazqueza? On jest dla nas punktem odniesienia i gra bez niego jest problematyczna. Tym nie mniej musimy być gotowi na tego typu wypadki i ciągle rozwijać się jako zespół. Gwizdy? Kibice byli rozczarowani i rozumiem ich rozgoryczenie. Tego typu mecze, zwłaszcza u siebie musimy po prostu wygrywać."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.