FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 19 czwartek, 15 kwietnia 2021

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Milan3
Stadio Ennio Tardini; 10.04.2021; 18:00

Następny mecz

Serie A
Cagliari-
Parma -
Sardegna Arena; 17.04.2021; 20:45

Video

Parma 1:3 Milan: Skrót

Cytat tygodnia

"Prawda jest tak, że w przerwie mogłem ściągnąć wielu piłkarzy, gdyż nasza gra była naprawdę słaba. Ostatecznie padło na Gervinho. Powiem jednak szczerze, że gdybym mógł to wymieniłbym cały skład." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Sklep golfowy ze sprzętem do gry w golfa BogiGolf

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5415 dni.
Napisaliśmy 15617 newsów

Mamy 280 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 18 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 27.02.2021 ; 19:05;

Po meczu ze Spezią, na konferencji prasowej pojawili się trener Roberto D'Aversa oraz Jurraj Kucka którzy opowiedzieli o tym jak z ich perspektywy wyglądało spotkanie.

D'Aversa: "W meczach ze Spezią i Udinese straciliśmy cztery punkty, które w wydatny sposób mogłyby wydatnie poprawić naszą sytuację w tabeli, która i tak wciąż byłaby ciężka, jednak lepsza niż obecna. Jest to o tyle przykre, że w obu tych meczach zasługiwaliśmy na zwycięstwo, gdyż byliśmy stroną lepszą. Niestety dwukrotnie byliśmy w stanie dopisać do naszego konta tylko punkt, to bardzo niepokojące i musimy się nad swoją boiskową postawą zastanowić. Nasz problem nie leży po stronie techniki czy taktyki, a po stronie psychiki. Karamoh? Zszedł z powodu kontuzji i poprosił o zmianę. Jego zejście było dla nas sporym osłabieniem, jednak nie mogłem go zostawić na murawie."

Kucka: "Ponownie w głupi sposób straciliśmy punkty. Ten remis tak naprawdę jest naszą porażką. Nie wiem dlaczego tak się dzieje i nie jesteśmy w stanie dowozić korzystnych rezultatów, nawet w obliczu faktu, że mecz toczy się po naszej myśli. Jesteśmy w stanie rozegrać dobre 70 minut, jednak wtedy kończy się nasza obecność w meczu. Zdajemy sobie z tego sprawę i w końcu trzeba coś z tym zrobić. Kontuzje napastników? Takie rzeczy zdarzają się w futbolu i nie możemy traktować tego jako wymówkę. Dziś nawet bez napastnika powinniśmy ten mecz wygrać, jednak wracamy do domu tylko z punktem. Każdy z nas powinien sobie zadać pytanie czy faktycznie daje z siebie wszystko by wygrać mecz?"

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.