FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 17 środa, 12 sierpnia 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lecce3
Parma 4
Stadio Via del Mare; 02.08.2020; 20:45

Następny mecz

Video

Lecce 3:4 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"W ostatnich dniach Faggiano zakomunikował nam, że chcę odejść z klubu w poszukiwaniu nowych wyzwań oraz chęci sprawdzenia się w projekcie, w którym będzie miał jeszcze większą odpowiedzialność na głowie. Jego decyzja wywołała w nas żal, jednak musieliśmy ją zaakceptować." - Pietro Pizzarotti

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5169 dni.
Napisaliśmy 14127 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 3 osób, oraz 14 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 05.07.2020 ; 23:14;

Po meczu z Fiorentiną na konferencji prasowej pojawili się trener Roberto D'Aversa oraz Alberto Grassi, którzy opowiedzieli o tym jak z ich perspektywy wyglądało spotkanie.

D'Aversa: "Fatalnie wrzeliśmy w spotkanie, w pierwszych 45 minutach byliśmy po prostu nieobecni, zaś liczba wygranych przez Fiorentinę pojedynków oraz liczba strat po naszej stronie, są tu najbardziej wymownym komentarzem. W przerwie zaszła w nas bardzo pozytywna zmiana. Od momentu zmiany stron pokazaliśmy wielki charakter, sportową złość oraz chęć odrobienia strat. Niestety to ostatnie się nam nie udało. Ponosimy trzecią porażkę z rzędu, jednak w przeciwieństwie do starć z Interem czy Hellasem gdzie o klęsce zadecydowały epizody, tym razem przegraliśmy przez pierwszą część gry, w której najzwyczajniej w świecie zrobiliśmy zbyt wiele, by myśleć o korzystnym wyniku. Intensywny terminarz? Oczywistą rzeczą jest to, że upał oraz duże nagromadzenie gier wpływają na to co oglądamy na boisku. Warunki są jednak takie same dla wszystkich. Dziś nie przegraliśmy przez upał, a przez to, że przespaliśmy pierwszą część gry i możemy mieć o to pretensje tylko do siebie. Karne? Pierwszy rzut karny to kwestia naszej dość naiwnej gry obronnej. Druga 11 jest już o wiele bardziej problematyczna i opiera się o sprawy związane z interpretacją. Ostatecznie sędzia podjął taką, a nie inną decyzję i nie zamierzam się z tym kłócić. Podkreślę to jeszcze raz, nie przegraliśmy przez warunki czy decyzje sędziego, tylko przez brak należytej determinacji w pierwszej części gry. Nie możemy w żaden sposób pozwolić sobie na myślenie, że mając na koncie 39 punktów osiągnęliśmy nasz cel."

Grassi: "To był chyba nasz najgorszy mecz od czasu wznowienia rozgrywek. W meczach z Interem i Hellasem mogliśmy czuć rozgoryczenie, bowiem z przebiegu gry zasługiwaliśmy na więcej, dziś jednak odczucia są inne. Źle weszliśmy w mecz, rozegraliśmy koszmarną pierwszą połowę, która miała wielki wpływ na końcowy rezultat. Po zmianie stron, nasze podejście było już takie jak należy, podjęliśmy walkę i byliśmy blisko upragnionego remisu. Niestety zabrakło nam czasu, by wyrównać stan rywalizacji. Ten mecz to dla nas bolesna lekcja na przyszłość. Nie możemy być jeszcze pewni swego i musimy za wszelką cenę dążyć do osiągnięcia matematycznego utrzymania."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.