FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 13 czwartek, 9 lipca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Roma2
Parma 1
Stadio Olimpico; 08.07.2020; 21:45

Następny mecz

Serie A
Parma -
Bologna-
Stadio Ennio Tardini; 12.07.2020; 19:30

Video

Roma 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Oczywistą rzeczą jest to, że upał oraz duże nagromadzenie gier wpływają na to co oglądamy na boisku. Warunki są jednak takie same dla wszystkich. Dziś nie przegraliśmy przez upał, a przez to, że przespaliśmy pierwszą część gry i możemy mieć o to pretensje tylko do siebie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5135 dni.
Napisaliśmy 13913 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 12 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 14.01.2020 ; 00:08;

Po meczu z Lecce konferencji prasowej pojawili się trener Roberto D'Aversa oraz Alberto Grassi, którzy opowiedzieli o tym jak z ich perspektywy wyglądało spotkanie.

D'Aversa: "Dzisiaj kluczowe było zdobycie trzech punktów, gdyż mierzyliśmy się z naszym bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie. W trakcie spotkania zmagaliśmy się z różnymi problemami, jednak zawsze w poczynaniach moich podopiecznych była widoczna determinacja i przekonanie, które ostatecznie pozwoliły na realizację naszego celu. Pozycja w tabeli? Pomimo tego, iż zakończyliśmy właśnie pierwszą część sezonu, robienie szerszych podsumowań mija się z celem. Jesteśmy zadowoleni z tego co udało się wypracować, jednak równocześnie mamy świadomość tego, że druga runda zawsze jest trudniejsza i czeka nas wielkie wyzwanie. Hernani? Z meczu na mecz wygląda on lepiej. Rozegrał bardzo dobre zawody, zwłaszcza w drugiej połowie. Czy to był test dojrzałości? W kontekście futbolu ciężko jest posługiwać się tym terminem. Cztery lata temu byliśmy w Serie D, dziś zajmujemy 7 miejsce w Serie A, na przestrzeni tych lat pokazaliśmy dojrzałość, której nie można podważać nawet spotkaniem z Atalantą. Dziś mój zespół był dojrzały pod tym względem, że od samego początku wiedział co chce osiągnąć i po prostu to zrobił. Coppa Italia? Nie traktujemy tych rozgrywek marginalnie. Skoro dotarliśmy do tej rundy, naturalne jest to, że chcemy zrobić wszystko co w naszej mocy, by znaleźć się w kolejnej. Na pewno nie będzie to proste, gdyż zagramy z klasowym rywalem."

Grassi: "Dziś odnieśliśmy zwycięstwo, które jest ważne na wielu płaszczyznach. Nie tylko daje ono nam spokój w tabeli, ale pozwala również podbudować morale i choćby w części zmazać plamę, którą daliśmy przed tygodniem w Bergamo. Słaba pierwsza połowa? Dobrze weszliśmy w mecz, jednak później nieco straciliśmy rytm, co wynikało z bardzo dobrej organizacji gry Lecce. W drugiej odsłonie jednak wykazaliśmy więcej determinacji i byliśmy w stanie przechylić szalę na naszą stronę. Pierwsza runda? Bilans jest jak najbardziej pozytywny. Nie możemy jednak spoczywać na laurach."

 

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.