FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 3 wtorek, 2 czerwca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 0
SPAL1
Stadio Ennio Tardini; 08.03.2020; 12:30

Następny mecz

Serie A
Torino-
Parma -
Stadio Grande Torino; 20.06.2020; 19:30

Video

Parma 0:1 SPAL: Skrót

Cytat tygodnia

"Data wznowienia Serie A została wstępnie ustalona na 13 czerwca. Jeśli ma to stać się realne musimy jak najszybciej otrzymać zgodę na prowadzenie "prawdziwych" i intensywnych treningów, w przeciwnym razie możemy borykać się z prawdziwą plagą kontuzji." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5098 dni.
Napisaliśmy 13710 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 3 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 01.12.2019 ; 18:22;

Po meczu z Milanem konferencji prasowej pojawili się trener Roberto D'Aversa oraz Luigi Sepe, którzy opowiedzieli o tym jak z ich perspektywy wyglądało spotkanie.

D'Aversa: "Źle weszliśmy w mecz, szybko daliśmy się stłamsić Milanowi, który w pełni wykorzystywał potencjał swoich piłkarzy. W żaden sposób nie potrafiliśmy się temu przeciwstawić. Można powiedzieć, że dziś nie było nas w grze. Mimo, iż nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu byliśmy blisko zdobycia punktu, który byłby niezwykle ważny w kontekście tabeli i tego, że pozostali rywale w walce o utrzymanie stracili punkty. Niestety ta szuka nam się nie udało. Boli mnie również to, iż w drugim meczu pod rząd tracimy gola w samej końcówce, co de facto kosztowało nas stratę 3 punktów. Pokazuje to, iż mamy problem z utrzymaniem należytej koncentracji i musimy nad tym pracować. Cornelius? Andreas nie był gotowy na dłuższy występ, jego brak w pierwszej części był bardzo odczuwalny, z nim w składzie nasza gra wyglądała już nieco lepiej, jednak w ostatecznym rozrachunku i tak okazało się to zbyt mało."

Sepe: "Po raz kolejny tracimy punkty w samej końcówce i to na własne życzenie. Możemy mieć pretensje tylko do siebie, bowiem w takich meczach jak ten dzisiejszy czy ostatni z Bologną, powinniśmy w zdecydowanie lepszy sposób zrządzać wynikiem. Na pewno nie był to dobry mecz w naszym wykonaniu, ale gdybyśmy wykazali się większą dojrzałością i boiskową inteligencją zdobylibyśmy cenny punkt."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.