FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 28 wtorek, 19 marca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lazio4
Parma 1
Stadio Olimpico; 17.03.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Atalanta-
Stadio Ennio Tardini; 31.03.2019; 12:30

Video

Lazio 4:1: Skrót

Cytat tygodnia

"Należy przyznać, iż źle zinterpretowaliśmy ten mecz i podeszliśmy do niego w niewłaściwy sposób. Biorę za to pełną odpowiedzialność. To, że graliśmy z klasowym zespołem pokroju Lazio nie jest żadnym wytłumaczeniem tego co się stało." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4657 dni.
Napisaliśmy 11071 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 28 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 17.03.2019 ; 18:28;

Po meczu z Lazio na konferencji prasowej pojawili się trener Roberto D'Aversa oraz Riccardo Gagliolo, którzy opowiedzieli o tym jak z ich perspektywy wyglądało spotkanie.

D'Aversa: "Tak naprawdę byliśmy w meczu do pierwszego gola. Przez pierwsze 20 minut, próbowaliśmy postawić się Lazio i dobrze trzymaliśmy rywali na dystans, zaś po stracie gola wszystko nagle się posypało. W żaden sposób nie potrafiliśmy na to zareagować. Dlatego też w końcowym rozrachunku należy przyznać, iż źle zinterpretowaliśmy ten mecz i podeszliśmy do niego w niewłaściwy sposób. Biorę za to pełną odpowiedzialność. To, że graliśmy z klasowym zespołem pokroju Lazio nie jest żadnym wytłumaczeniem tego co się stało.. Największa trudność? Napotkaliśmy wiele trudności, nie radziliśmy sobie z pressingiem rywali, popełnialiśmy proste błędy przy wyprowadzaniu piłki, często też gubiliśmy krycie. Spięcie z arbitrem? Dotyczyło jednego epizodu w pierwszej połowie, nie ma jednak potrzeby tego roztrząsać."

Gagliolo: "Dziś tak naprawdę nie było nas w grze, nie byliśmy w stanie przeciwstawić się Lazio. Po zdobyciu dwóch goli, w krótkim odstępie czasu rywale zyskali taką pewność siebie, że nie było sposobu, aby ich już zatrzymać. Co poszło nie tak? Lazio przystąpiło do tego meczu na 200% mieliśmy wrażenie, że jest ich na boisku dwa razy więcej. Nie da się też ukryć, że bardzo źle weszliśmy w to spotkanie i z minuty na minutę było gorzej. Dół tabeli wygrywa? Póki co mamy jeszcze bezpieczną przewagę, staramy się nie patrzeć na innych i dążyć do swojego celu. Nie możemy być jeszcze niczego pewni, musimy jak najszybciej dostać się do 40 punktów."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.