FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 39 czwartek, 23 maja 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Fiorentina0
Stadio Ennio Tardini; 19.05.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Roma-
Parma -
Stadio Olimpico; 26.05.2019; 15:00

Video

Parma 1:0 Fiorentina: Skrót

Cytat tygodnia

"Nie mam zbyt wiele do powiedzenia jestem dumny z moich podopiecznych, którzy dokonali czegoś naprawdę wielkiego i niezwykłego, a każdy kto uważa inaczej po prostu nie zna się na piłce. Od samego początku sezonu marzyliśmy o tym celu i dzięki niesamowitej pracy, woli walki oraz determinacji udało się go zrealizować. Jestem dumny z tego, że mogę się nazywać trenerem tak wspaniałego zespołu." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4722 dni.
Napisaliśmy 11456 newsów

Mamy 272 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 39 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 02.03.2019 ; 18:47;

Po meczu z Empoli na konferencji prasowej pojawili się trener Roberto D'Aversa oraz Luca Rigoni, którzy opowiedzieli o tym jak z ich perspektywy wyglądało spotkanie.

D'Aversa: "Jesteśmy rozczarowani końcowym wynikiem, bowiem dziś zapracowaliśmy na zwycięstwo i zasłużyliśmy na 3 punkty. Nie mogę mieć jednak pretensji do moich piłkarzy, którzy zostawili na boisku zdrowie i serce. W decydujących momentach brakowało nam jednak szczęścia i właśnie dlatego mecz zakończył się remisem. Z punktu widzenia tabeli na pewno nie jest to zły wynik, graliśmy z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie i to na jego terenie, nie przegraliśmy co jest ważne. Musimy przyjąć ten remis z pokorą i skupić się na pozytywach, których było dziś całkiem sporo. Nerwy pod koniec meczu? Nie wytrzymałem i musiałem dać upust swoim emocją, bowiem wiem ile kosztował ten mecz moich piłkarzy, zaś strata prowadzenia w ostatniej minucie podstawowego czasu gry było dla nas wielkim ciosem. Szklanka do połowy pełna? Remis to nie porażka, dopisujemy do naszego konta kolejny punkt i nie ma co dramatyzować. Ważne jest również to, że przerwaliśmy naszą passę porażek co z pewnością będzie miało wpływ na morale drużyny."

Rigoni: "Trzykrotnie wychodziliśmy na prowadzenie i trzykrotnie je traciliśmy z powodu naszych prostych błędów. Jest to o tyle bolesne, iż dotychczas w momencie obejmowania prowadzenia, skuteczna obrona wyniku była naszą wielką bronią, dziś jednak wszystko poszło nie tak jak trzeba. Musimy na spokojnie przeanalizować ten mecz i zdać sobie sprawę z błędów jakie popełniliśmy, gdyż podobnych sytuacji trzeba za wszelką cenę unikać w przyszłości. Bramka? Nie wiem skąd wzięły się protesty graczy Empoli. Dostałem świetną piłkę od Bruno i po prostu umieściłem ją w bramce. Błędy w obronie? Nie zachowaliśmy należytej koncentracji i popełniliśmy za dużo prostych i niewymuszonych błędów. To jednak nie czas żeby się teraz za to linczować, mistrzostwa trwają dalej i jest jeszcze wiele punktów do zdobycia. Rozluźnienie? Nie ma o czymś takim mowy. Mimo iż nasza sytuacja w tabeli jest stabilna, dobrze wiemy o tym, iż jeszcze nie osiągnęliśmy utrzymania i w każdym meczu musimy dawać z siebie 100%."

 

Zobacz także

Komentarze

odys 2 marca 2019; 19:01
to jest niemożliwe, ja na bank oglądam inne mecze. jak tak wygląda zostawianie zdrowia i serca na boisku to ja nie mam pytań


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.