FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 26 wtorek, 19 marca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lazio4
Parma 1
Stadio Olimpico; 17.03.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Atalanta-
Stadio Ennio Tardini; 31.03.2019; 12:30

Video

Lazio 4:1: Skrót

Cytat tygodnia

"Należy przyznać, iż źle zinterpretowaliśmy ten mecz i podeszliśmy do niego w niewłaściwy sposób. Biorę za to pełną odpowiedzialność. To, że graliśmy z klasowym zespołem pokroju Lazio nie jest żadnym wytłumaczeniem tego co się stało." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4657 dni.
Napisaliśmy 11071 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 26 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 02.03.2019 ; 18:47;

Po meczu z Empoli na konferencji prasowej pojawili się trener Roberto D'Aversa oraz Luca Rigoni, którzy opowiedzieli o tym jak z ich perspektywy wyglądało spotkanie.

D'Aversa: "Jesteśmy rozczarowani końcowym wynikiem, bowiem dziś zapracowaliśmy na zwycięstwo i zasłużyliśmy na 3 punkty. Nie mogę mieć jednak pretensji do moich piłkarzy, którzy zostawili na boisku zdrowie i serce. W decydujących momentach brakowało nam jednak szczęścia i właśnie dlatego mecz zakończył się remisem. Z punktu widzenia tabeli na pewno nie jest to zły wynik, graliśmy z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie i to na jego terenie, nie przegraliśmy co jest ważne. Musimy przyjąć ten remis z pokorą i skupić się na pozytywach, których było dziś całkiem sporo. Nerwy pod koniec meczu? Nie wytrzymałem i musiałem dać upust swoim emocją, bowiem wiem ile kosztował ten mecz moich piłkarzy, zaś strata prowadzenia w ostatniej minucie podstawowego czasu gry było dla nas wielkim ciosem. Szklanka do połowy pełna? Remis to nie porażka, dopisujemy do naszego konta kolejny punkt i nie ma co dramatyzować. Ważne jest również to, że przerwaliśmy naszą passę porażek co z pewnością będzie miało wpływ na morale drużyny."

Rigoni: "Trzykrotnie wychodziliśmy na prowadzenie i trzykrotnie je traciliśmy z powodu naszych prostych błędów. Jest to o tyle bolesne, iż dotychczas w momencie obejmowania prowadzenia, skuteczna obrona wyniku była naszą wielką bronią, dziś jednak wszystko poszło nie tak jak trzeba. Musimy na spokojnie przeanalizować ten mecz i zdać sobie sprawę z błędów jakie popełniliśmy, gdyż podobnych sytuacji trzeba za wszelką cenę unikać w przyszłości. Bramka? Nie wiem skąd wzięły się protesty graczy Empoli. Dostałem świetną piłkę od Bruno i po prostu umieściłem ją w bramce. Błędy w obronie? Nie zachowaliśmy należytej koncentracji i popełniliśmy za dużo prostych i niewymuszonych błędów. To jednak nie czas żeby się teraz za to linczować, mistrzostwa trwają dalej i jest jeszcze wiele punktów do zdobycia. Rozluźnienie? Nie ma o czymś takim mowy. Mimo iż nasza sytuacja w tabeli jest stabilna, dobrze wiemy o tym, iż jeszcze nie osiągnęliśmy utrzymania i w każdym meczu musimy dawać z siebie 100%."

 

Zobacz także

Komentarze

odys 2 marca 2019; 19:01
to jest niemożliwe, ja na bank oglądam inne mecze. jak tak wygląda zostawianie zdrowia i serca na boisku to ja nie mam pytań


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.