FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 26 czwartek, 23 maja 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Fiorentina0
Stadio Ennio Tardini; 19.05.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Roma-
Parma -
Stadio Olimpico; 26.05.2019; 15:00

Video

Parma 1:0 Fiorentina: Skrót

Cytat tygodnia

"Nie mam zbyt wiele do powiedzenia jestem dumny z moich podopiecznych, którzy dokonali czegoś naprawdę wielkiego i niezwykłego, a każdy kto uważa inaczej po prostu nie zna się na piłce. Od samego początku sezonu marzyliśmy o tym celu i dzięki niesamowitej pracy, woli walki oraz determinacji udało się go zrealizować. Jestem dumny z tego, że mogę się nazywać trenerem tak wspaniałego zespołu." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4722 dni.
Napisaliśmy 11456 newsów

Mamy 272 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 26 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 24.02.2019 ; 21:09;

Po meczu z Napoli na konferencji prasowej pojawili się trener Roberto D'Aversa oraz Massimo Gobbi, którzy opowiedzieli o tym jak z ich perspektywy wyglądało spotkanie.

D'Aversa: "Napoli to zespół z olbrzymim potencjałem, który dziś zmiażdżył nas w każdym aspekcie. Jeżeli do tego typu spotkania nie zagra się na 100% swoich możliwości, a my dziś tego na pewno nie zrobiliśmy, nie ma co myśleć o punktach. Bramki? Myślę, że przy każdej z tych sytuacji mogliśmy się zachować lepiej, nie były to sytuacje nieuchronne, jednak rywale znakomicie wykorzystali nasze błędy i słabości. Nawet przy stanie 2:0 mogliśmy wrócić do gry, nie chcę tu szukać żadnego alibi ale po odwołanym rzucie karnym i późniejszej sytuacji Gervinho nasza wiara się załamała i wyglądaliśmy jak pogodzeni z porażką. Empoli? To jedno z kluczowych starć w kontekście ostatecznych rozstrzygnięć tego sezonu. Mam nadzieję, że dzisiejsza porażka uruchomi nasze pokłady sportowej złości i w Toskanii zaprezentujemy charakter i chęć rehabilitacji, które poniosą nas do tryumfu."

Gobbi: "Graliśmy z jednym z najlepszych zespołów w lidze i niestety dla nas Napoli pokazało dziś pełnię siły. Nie umieliśmy się im przeciwstawić, próbowaliśmy i walczyliśmy do końca, jednak nasze starania nie przynosiły żadnych efektów. Musimy przyjąć tą porażkę z pokorą, wyciągnąć wniosku i skupić się w pełni na następnym meczu. Czy dało się zrobić więce? Myślę, że stać nas było na osiągnięcie korzystnego wyniku, jednak mecz praktycznie od samego początku nie toczył się po naszej myśli. W drugiej połowie byliśmy blisko powrotu do gry, jednak w kluczowych momentach brakowało szczęścia i dokładności. Kryzys? Ostatni okres jest dla nas trudny, jednak Parma nie składa broni i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Musimy znaleźć w sobie, na nowo ducha walki, który pozowli nam powrócić do punktowania."

Zobacz także

Komentarze

odys 24 lutego 2019; 21:13
"...próbowaliśmy i walczyliśmy do końca..." mam nadzieję że to była ironia, bo w przeciwnym wypadki nie wiem jak traktować taką bezczelność. No chyba że ja oglądałem znowu inny mecz, gdzie tam była walka i próby? w którym momencie?


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.