FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 26 wtorek, 19 marca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Lazio4
Parma 1
Stadio Olimpico; 17.03.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Atalanta-
Stadio Ennio Tardini; 31.03.2019; 12:30

Video

Lazio 4:1: Skrót

Cytat tygodnia

"Należy przyznać, iż źle zinterpretowaliśmy ten mecz i podeszliśmy do niego w niewłaściwy sposób. Biorę za to pełną odpowiedzialność. To, że graliśmy z klasowym zespołem pokroju Lazio nie jest żadnym wytłumaczeniem tego co się stało." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4657 dni.
Napisaliśmy 11071 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 26 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 24.02.2019 ; 21:09;

Po meczu z Napoli na konferencji prasowej pojawili się trener Roberto D'Aversa oraz Massimo Gobbi, którzy opowiedzieli o tym jak z ich perspektywy wyglądało spotkanie.

D'Aversa: "Napoli to zespół z olbrzymim potencjałem, który dziś zmiażdżył nas w każdym aspekcie. Jeżeli do tego typu spotkania nie zagra się na 100% swoich możliwości, a my dziś tego na pewno nie zrobiliśmy, nie ma co myśleć o punktach. Bramki? Myślę, że przy każdej z tych sytuacji mogliśmy się zachować lepiej, nie były to sytuacje nieuchronne, jednak rywale znakomicie wykorzystali nasze błędy i słabości. Nawet przy stanie 2:0 mogliśmy wrócić do gry, nie chcę tu szukać żadnego alibi ale po odwołanym rzucie karnym i późniejszej sytuacji Gervinho nasza wiara się załamała i wyglądaliśmy jak pogodzeni z porażką. Empoli? To jedno z kluczowych starć w kontekście ostatecznych rozstrzygnięć tego sezonu. Mam nadzieję, że dzisiejsza porażka uruchomi nasze pokłady sportowej złości i w Toskanii zaprezentujemy charakter i chęć rehabilitacji, które poniosą nas do tryumfu."

Gobbi: "Graliśmy z jednym z najlepszych zespołów w lidze i niestety dla nas Napoli pokazało dziś pełnię siły. Nie umieliśmy się im przeciwstawić, próbowaliśmy i walczyliśmy do końca, jednak nasze starania nie przynosiły żadnych efektów. Musimy przyjąć tą porażkę z pokorą, wyciągnąć wniosku i skupić się w pełni na następnym meczu. Czy dało się zrobić więce? Myślę, że stać nas było na osiągnięcie korzystnego wyniku, jednak mecz praktycznie od samego początku nie toczył się po naszej myśli. W drugiej połowie byliśmy blisko powrotu do gry, jednak w kluczowych momentach brakowało szczęścia i dokładności. Kryzys? Ostatni okres jest dla nas trudny, jednak Parma nie składa broni i nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Musimy znaleźć w sobie, na nowo ducha walki, który pozowli nam powrócić do punktowania."

Zobacz także

Komentarze

odys 24 lutego 2019; 21:13
"...próbowaliśmy i walczyliśmy do końca..." mam nadzieję że to była ironia, bo w przeciwnym wypadki nie wiem jak traktować taką bezczelność. No chyba że ja oglądałem znowu inny mecz, gdzie tam była walka i próby? w którym momencie?


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.