FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 26 sobota, 23 lutego 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Cagliari2
Parma 1
Sardegna Arena; 16.02.2019; 18:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Napoli-
Stadio Ennio Tardini; 24.02.2019; 18:00

Video

Cagliari 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Niestety zamiast zrobić użytek z gola do szatnii i kontynuować to co do tej pory wykonywaliśmy, daliśmy się zepchnąć do głębokiej defensywy, nie potrafiliśmy przeciwstawić się agresywności Cagliari, które zrobiło wielki użytek z naszej pasywności. Kolejny więc raz możemy czuć po spotkaniu wielki żal i niedosyt." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4633 dni.
Napisaliśmy 10932 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 26 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 10.02.2019 ; 00:59;

Po meczu z Interem na konferencji prasowej pojawili się trener Roberto D'Aversa oraz Matteo Scozzarella, którzy opowiedzieli o tym jak z ich perspektywy wyglądało spotkanie.

D'Aversa: "Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, umiejętnie trzymaliśmy rywali na dystans i potrafiliśmy kreować groźne sytuacje, jednak w decydującym momencie brakowało nam szczęścia. W drugiej odsłonie obraz gry uległ zmianie, opadliśmy z sił, w dużej mierze za sprawą rywali, którzy grali z większą agresywnością wprawiając nas w spore kłopoty. Nie mniej jednak przetrzymaliśmy najtrudniejszy moment i gdy wydawało się, że wszystko zmierza do pomyślnego końca, popełniliśmy karygodny błąd przy rozgrywaniu piłki. Kosztowało nas to wszystko na co przez całe spotkanie tak ciężko pracowaliśmy, dlatego jest w nas sporo żalu po tym meczu. Błąd Kucki kwestią zmęczenia? Był to błąd niespowodowany kondycją fizyczna. Aczkolwiek muszę przyznać, iż w trakcie meczu miałem problem z zarządzaniem zmianami, gdyż problemy zdrowotne zgłosił Iacoponi i musiałem długo trzymać ostatnią zmianę na wypadek gdyby coś się wydarzyło."

Scozzarella: "Bardzo żałujemy straconych punktów, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt iż w pierwszej połowie pokazaliśmy, że potrafimy wprowadzić w spore kłopoty drużynę tego kalibru co Inter. W drugich 45 minutach brakowało nam już jednak jakości i zaczęły pojawiać się pewne problemy, które rywale bezwzględnie wykorzystali. Kalendarz? Czeka nas bardzo skomplikowane półtorej miesiąca, ale dobrze o tym wiemy i zamierzamy walczyć o swoje. Na całe szczęście mamy spore margines błędu wypracowany dzięki dobrym rezultatom, co daje nam względny spokój. Nie możemy jednak traktować tego jako alibi i w każdym spotkaniu musimy dawać z siebie 100%."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.