FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 9 środa, 24 kwietnia 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Milan1
Stadio Ennio Tardini; 20.04.2019; 12:30

Następny mecz

Serie A
Chievo-
Parma -
Stadio Bentegodi; 28.04.2019; 15:00

Video

Parma 1:1 Milan: Skrót

Cytat tygodnia

"Jestem pełen podziwu dla moich podopiecznych, którzy dokonali dziś czegoś niezwykłego, bowiem odrobienie strat, gdy przegrywasz z takim zespołem jak Milan nie jest prostą sprawą, nam to się dziś udało dzięki niesamowitej determinacji oraz zaangażowaniu. Cieszy mnie to, że przynajmniej na moment sprawiliśmy, że nasi kibice mogli przenieść się w czasie do magicznych lat 90-tych." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4693 dni.
Napisaliśmy 11279 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 9 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pomeczowe wypowiedzi

autor: odys; 10.02.2019 ; 00:59;

Po meczu z Interem na konferencji prasowej pojawili się trener Roberto D'Aversa oraz Matteo Scozzarella, którzy opowiedzieli o tym jak z ich perspektywy wyglądało spotkanie.

D'Aversa: "Pierwsza połowa była bardzo wyrównana, umiejętnie trzymaliśmy rywali na dystans i potrafiliśmy kreować groźne sytuacje, jednak w decydującym momencie brakowało nam szczęścia. W drugiej odsłonie obraz gry uległ zmianie, opadliśmy z sił, w dużej mierze za sprawą rywali, którzy grali z większą agresywnością wprawiając nas w spore kłopoty. Nie mniej jednak przetrzymaliśmy najtrudniejszy moment i gdy wydawało się, że wszystko zmierza do pomyślnego końca, popełniliśmy karygodny błąd przy rozgrywaniu piłki. Kosztowało nas to wszystko na co przez całe spotkanie tak ciężko pracowaliśmy, dlatego jest w nas sporo żalu po tym meczu. Błąd Kucki kwestią zmęczenia? Był to błąd niespowodowany kondycją fizyczna. Aczkolwiek muszę przyznać, iż w trakcie meczu miałem problem z zarządzaniem zmianami, gdyż problemy zdrowotne zgłosił Iacoponi i musiałem długo trzymać ostatnią zmianę na wypadek gdyby coś się wydarzyło."

Scozzarella: "Bardzo żałujemy straconych punktów, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt iż w pierwszej połowie pokazaliśmy, że potrafimy wprowadzić w spore kłopoty drużynę tego kalibru co Inter. W drugich 45 minutach brakowało nam już jednak jakości i zaczęły pojawiać się pewne problemy, które rywale bezwzględnie wykorzystali. Kalendarz? Czeka nas bardzo skomplikowane półtorej miesiąca, ale dobrze o tym wiemy i zamierzamy walczyć o swoje. Na całe szczęście mamy spore margines błędu wypracowany dzięki dobrym rezultatom, co daje nam względny spokój. Nie możemy jednak traktować tego jako alibi i w każdym spotkaniu musimy dawać z siebie 100%."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.