FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 46 czwartek, 17 października 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
SPAL1
Parma 0
Stadio Paolo Mazza; 05.10.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Genoa-
Stadio Ennio Tardini; 20.10.2019; 18:00

Video

SPAL 1:0 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Chcemy, by po opuszczeniu naszej akademii, nasi chłopcy prezentowali nie tylko odpowiedni poziom techniczny, ale też potrafili zarządzać swoją piłkarską karierą oraz radzić sobie z presją w futbolu." - Luca Piazzi

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4869 dni.
Napisaliśmy 12411 newsów

Mamy 274 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 46 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pizzarotti: "Hernani jutro, Karamoh wkrótce, Gervinho zostaje"

autor: odys; 10.07.2019 ; 19:13;

Prezydent Parmy - Pietro Pizzarotti, odwiedził dziś zespół na zgrupowaniu w Prato allo Stelvio, udzielając przy okazji wywiadu dla oficjalnych klubowych mediów, w którym to odniósł się między innymi do kwestii związanych z transferami.

 

Parma po raz drugi z rzędu przygotowuje się do sezonu w Prato allo Stelvio.

W zeszłym roku to miejsce przyniosło nam szczęście i liczymy na powtórkę. W nasze opini to iedalna lokacja do prowadzenia przygotowań pod kątem nowego sezonu.

 

Zeszły sezon był Twoim pierwszym w roli prezydenta klubu.

To było niezwykłe doświadczenie. Uczciwie muszę przyznać, że wciąż uczę się tej roli, jednak dzięki wsparciu całego klubowego społeczeństwa czuję się coraz pewniej. Minione rozgrywki nauczyły mnie pokory i tego by potrafić cieszyć się z małych rzeczy.

 

Kibice czekają na wielkie transfery, na przykład Karamoh.

Do zamknięcia jego operacji potrzeba jeszcze kilku szczegółów, zatem na tę chwilę wciąż jest on graczem Interu. Mam jednak nadzieję, że w przeciągu kilku dni się to zmieni i uda się doprowadzić transakcję do szczęśliwego zakończenia. Mówimy tu o młody i niezwykle utalentowanym piłkarzu, który mógłby stanowić dla nas ogromne wzmocnienie nie tylko pod kątem następnego sezonu, ale i najbliższych lat.

 

Parma dalej będzie stawiać na mieszankę doświadczenia z młodością?

Zgodnie z tym co już dawno ustaliliśmy kierownictwo ogranicza wchodzenie w kompetencje sztabu szkoleniowego do absolutnego minimum. Budowa zespołu jest w rękach dyrektora Faggiano i trenera D'Aversy, którzy cieszą się naszym wielkim zaufaniem. Wspólnie jednak ustaliliśmy, iż zespół musi być stopniowo odmładzany, chcemy również z większą odwagą stawiać na graczy z naszej akademii.

 

Czy Gervinho zostanie poświęcony na rzecz zdobyć większych funduszy, pod budowę nowej Parmy?

W tej chwili kategorycznie wykluczamy możliwość jego sprzedaży. To nasz kluczowy zawodnik i będziemy dążyć do jego zatrzymania.

 

4000 kibiców nabyło już karnety.

To wielki wyraz zaufania kibiców względem klubu, z któego jestem zadowolony i dumny. Dołożymy wszelkich starań by wynagrodzić im ten gest i stworzyć drużynę na miarę ich oczekiwań.

 

W ostatnich dniach w mediach pojawiło się nazwisko Hernaniego. Czy coś jest na rzeczy?

Owszem, jutro powinien on pojawić się na testach medycznych, potem, jeszcze jutro lub pojutrze, uda się do Prato allo Stelvio, by trenować z resztą zespołu. To zawodnik, który może wnieść wiele jakości do naszej drużyny.

 

Kibice marzą o powrocie Inglese.

Każdy w Parmie chciałby jego powrotu, jednak kosztuje on naprawdę bardzo dużo. Wprawdzie nie złożyliśmy jeszcze broni w jego sprawie, jednak ciężko będzie doprowadzić tę operację do szczęśliwego końca. Zobaczymy jak to się zakończy...

 

Co z odnowieniami kontraktów i nowymi umowami dla młodych graczy?

Pytajcie o to dyrektora Faggiano, który ma pełną autonomię w tej kwestii, i jak już wcześniej mówiłem cieszy się pełnym zaufaniem kierownictwa.

 

Parma wciąż poszukuje nowego inwestora?

Można tak powiedzieć. Ja i moi współpracownicy zawsze na pierwszym miejscu stawiamy dobro klubu, jeśli pojawi się solidna firma, która mogłaby zagwarantować klubowi lepszy byt na pewno taką propozycję rozważmy. Nie chcemy jednak robić nieczego na siłę, by nie doprowadzić do tragedii. W tej chwili jednak w kwestii ewentualnego inwestora nic się nie dzieje.

Zobacz także

Komentarze

1913 10 lipca 2019; 20:29
Jeśli potwierdzi się że Gervinho zostaje a przyjdzie Karamoh to dla nas wszystkich będzie chyba najlepsza opcja ;)
odys 10 lipca 2019; 21:22
no to by była super opcja, pytanie tylko czy faktycznie nas na to stać. mnie zaś osobiście w tej rozmiwe z Pizzarottim najbardziej frapuje ta wzmianka o stawianiu na wychowanków i jestem bardzo ciekaw czy było to tylko takie gadanie czy faktycznie to będzie już teraz wprowadzane w życie. W sumie to też wielu opcji nie ma Corvi, Kasa i Camara i to by było na tyle jeśli chodzi o aktualny potencjał naszej Primavery, pod kątem produkcji graczy dla pierwszego składu.
Szarak 10 lipca 2019; 21:39
Jeśli faktycznie tak byłoby to faktycznie mielibyśmy na transfery minimum 50 mln, jakby miał zostać gervinho, przyjdzie na rozsądnych warunkach karamoh i jeszcze próbujemy Inglese to jestem wręcz zdumiony


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.