FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 3 czwartek, 9 lipca 2020

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Roma2
Parma 1
Stadio Olimpico; 08.07.2020; 21:45

Następny mecz

Serie A
Parma -
Bologna-
Stadio Ennio Tardini; 12.07.2020; 19:30

Video

Parma 1:2 Fiorentina: Skrót

Cytat tygodnia

"Oczywistą rzeczą jest to, że upał oraz duże nagromadzenie gier wpływają na to co oglądamy na boisku. Warunki są jednak takie same dla wszystkich. Dziś nie przegraliśmy przez upał, a przez to, że przespaliśmy pierwszą część gry i możemy mieć o to pretensje tylko do siebie." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


Parma Fans Worldwide

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5135 dni.
Napisaliśmy 13908 newsów

Mamy 276 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 2 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pisanu: "W Parmie każdy czuje się ważnym ogniwem"

autor: odys; 01.06.2020 ; 16:41;

Andrea Pisanu - były zawodnik Parmy, w rozmowie z Footballnews24.it wypowiedział się na temat obecnego zespołu Crociatich, a także swoich wspomnień związanych z grą na Tardini.

"Parma jest przykładem idealnego sportowego planowania, co doskonale widać po jej wynikach osiąganych w ostatnich latach. Po bankructwie, ekspresowo wrócili z Serie D do Serie A, dzięki dobremu projektowi sportowemu i doborowi odpowiednich i kompetentnych ludzi. Dwa ostatnie sezony Parmy w Serie A to stały progres, i jest to o tyle imponujące, że klub dysponuje jednym z najmniejszych budżetów w lidze. Parma może być też dowodem tego, jak ważna jest wiara we własne pomysły i marzenia. Największy atut zespołu? Największą siłą Parmy jest to, że w tym zespole wszyscy piłkarze czują się ważni. Sporo robi też osoba trenera D'Aversy, który jest prawdziwym pracoholikiem, dba o każdy detal i świetnie potrafi przygotować swój zespół na każdego rywala. Moje najlepsze wspomnienie z Parmy? Ciężko jest tu wymienić tylko jedno. Całą swoją przygodę z Parmą wspominam wspaniale. Przybyłem do tego klubu jeszcze jako dziecko. a dzięki temu zespołowi stałem się prawdziwym piłkarzem. Z tym miastem jestem również związany emocjonalnie, gdyż to w Parmie na świat przyszła moja córka. Parma jako klub pozwoliła mi również ustatkować się ekonomicznie oraz zdobyć europejskie doświadczenie w postaci gry w Pucharze UEFA. Mam więc same dobre wspomnienia związane z tym miejsce. Największą satysfakcją dla mnie jest to, że ilekroć wracam do Parmy jestem rozpoznawany i bardzo ciepło witany przez kibiców, z którymi zawsze miałem bardzo dobre relacje."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.