FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 33 sobota, 23 lutego 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Cagliari2
Parma 1
Sardegna Arena; 16.02.2019; 18:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Napoli-
Stadio Ennio Tardini; 24.02.2019; 18:00

Video

Cagliari 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Niestety zamiast zrobić użytek z gola do szatnii i kontynuować to co do tej pory wykonywaliśmy, daliśmy się zepchnąć do głębokiej defensywy, nie potrafiliśmy przeciwstawić się agresywności Cagliari, które zrobiło wielki użytek z naszej pasywności. Kolejny więc raz możemy czuć po spotkaniu wielki żal i niedosyt." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4633 dni.
Napisaliśmy 10932 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 33 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Piazzi: "Nasza grupa jest dla nas zagadką"

autor: odys; 12.02.2019 ; 22:52;

Szef sektora młodzieżowego Parmy - Luca Piazzi, w rozmowie z oficjalnymi klubowymi kanałami, krótko skomentował dzisiejsze losowanie grup Viareggio Cup.

"Losowanie jest zawsze zagadką i wiąże się ze sporymi emocjami. Niewątpliwie trafiliśmy do ciekawej grupy. Dobrze znamy Venezię, jednak pozostałe drużyny stanowią dla nas zagadkę. Nie mniej jednak zamierzamy przystąpić do tego turnieju z tym samym duchem co w ubiegłym roku. Wiem, że dysponujemy teraz innym zespołem z innym potencjałem, jednak naszym chłopakom nie brakuje determinacji, by pokazać się z jak najlepszej strony. Viareggio Cup traktujemy jako szansę i wspaniałe doświadczenie, które może procentować także w rozgrywkach ligowych. Zmiany w Primaverze? Nasz zespół stale się rozwija, powiedziałbym, że również pod kątem międzynarodowym, gdyż podczas mercato zasilili nas chociażby Calvet czy Fransson. Wzmocnienia na turniej? Istnieje możliwość wypożyczenia trzech zawodników, jeśli znajdziemy odpowiednich kandydatów postaramy się z tego skorzystać, gdyż podobnie jak to miało miejsce rok temu z Colleyem, może być to dla nas inwestycja na przyszłość."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.