FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 14 czwartek, 13 grudnia 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Chievo1
Stadio Ennio Tardini; 09.12.2018; 15:00

Następny mecz

Serie A
Sampdoria-
Parma -
Stadio Luigi Ferraris; 16.12.2018; 15:00

Video

Parma 1:1 Chievo: Skrót

Cytat tygodnia

"Mamy prawo być rozczarowani, gdyż uważam, że zasłużyliśmy w tym meczu na zwycięstwo. Zagraliśmy dobry mecz, wykreowaliśmy sobie wiele dogodnych sytuacji, jednak gdy przyszło co do czego nie potrafiliśmy ich wykorzystać. Czasem jednak tak już bywa, że mecze nie dią po Twojej myśli, mimo iż z pozoru masz przewagę." - Riccardo Gagliolo

Shoutbox

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4561 dni.
Napisaliśmy 10445 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 14 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Piazzi: "Nasza akademia notuje stały progres"

autor: odys; 05.12.2018 ; 08:40;

W weekend wszystkie główne zespoły sektora młodzieżowego Parmy, począwszy od Primavera, a na U-13 kończąc, odnotowały zwycięstwa. Radości z tego faktu, nie krył szef akademii Gialloblu - Luca Piazzi, który udzielił wywiadu dla Gazzetta di Parma.

"Miniony weekend był jednym z najradośniejszych od czasu kiedy objąłem posadę szefa akademii Parmy. Uzyskane wyniki pokazują jakość pracy, jaką na co dzień wykonujemy z naszą młodzieżą. W zeszłym sezonie, bardzo cierpieliśmy, z uwagi na wilki przeskok jaki czekał nas po awansie z rozgrywek lokalnych Serie C do lig, w których rywalizują zespoły z Serie B i A. Po roku, zdążyliśmy jednak okrzepnąć i przystosować się do panujących warunków. Nasi chłopcy z meczu na mecz mają coraz większą pewność siebie i robią duże postępy. Wykonany progres idealnie widać na przykładzie drużyny U-17, która sezon rozpoczęła od 6, moim zdaniem nie do końca zasłużonych porażek, jednak teraz imponuje formą i śmiem twierdzić, że byłaby w stanie ograć każdego w swojej kategorii. Parma na tle innych? Nie brakuje nam motywacji oraz chęci, chcemy stale się rozwijać i wdrażać w życie nasze pomysły na pracę z młodzieżą. Nie ulega jednak wątpliwości, iż wciąż sporo nam brakuje by dorównać zespołom z Serie A, jednak metodycznie, krok po kroku, te luki będą wypełniane. Powrót do statusu sprzed bankructwa? Jestem przekonany, że sektor młodzieżowy Parmy, może ponownie odgrywać tak ważną rolę jak czynił to przed bankructwem z 2015. By to osiągnąć, prócz jakości samej młodzieży, konieczne są także pozytywne nastawienie oraz chęci ze strony całego klubowego środowiska, o co naprawdę nie musimy się martwić. Władze klubu chcą stawiać na młodzież i traktują ten projekt priorytetowo."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.