FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 23 sobota, 23 lutego 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Cagliari2
Parma 1
Sardegna Arena; 16.02.2019; 18:00

Następny mecz

Serie A
Parma -
Napoli-
Stadio Ennio Tardini; 24.02.2019; 18:00

Video

Cagliari 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Niestety zamiast zrobić użytek z gola do szatnii i kontynuować to co do tej pory wykonywaliśmy, daliśmy się zepchnąć do głębokiej defensywy, nie potrafiliśmy przeciwstawić się agresywności Cagliari, które zrobiło wielki użytek z naszej pasywności. Kolejny więc raz możemy czuć po spotkaniu wielki żal i niedosyt." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4633 dni.
Napisaliśmy 10932 newsów

Mamy 271 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 23 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Piazzi: "Nasza akademia notuje stały progres"

autor: odys; 05.12.2018 ; 08:40;

W weekend wszystkie główne zespoły sektora młodzieżowego Parmy, począwszy od Primavera, a na U-13 kończąc, odnotowały zwycięstwa. Radości z tego faktu, nie krył szef akademii Gialloblu - Luca Piazzi, który udzielił wywiadu dla Gazzetta di Parma.

"Miniony weekend był jednym z najradośniejszych od czasu kiedy objąłem posadę szefa akademii Parmy. Uzyskane wyniki pokazują jakość pracy, jaką na co dzień wykonujemy z naszą młodzieżą. W zeszłym sezonie, bardzo cierpieliśmy, z uwagi na wilki przeskok jaki czekał nas po awansie z rozgrywek lokalnych Serie C do lig, w których rywalizują zespoły z Serie B i A. Po roku, zdążyliśmy jednak okrzepnąć i przystosować się do panujących warunków. Nasi chłopcy z meczu na mecz mają coraz większą pewność siebie i robią duże postępy. Wykonany progres idealnie widać na przykładzie drużyny U-17, która sezon rozpoczęła od 6, moim zdaniem nie do końca zasłużonych porażek, jednak teraz imponuje formą i śmiem twierdzić, że byłaby w stanie ograć każdego w swojej kategorii. Parma na tle innych? Nie brakuje nam motywacji oraz chęci, chcemy stale się rozwijać i wdrażać w życie nasze pomysły na pracę z młodzieżą. Nie ulega jednak wątpliwości, iż wciąż sporo nam brakuje by dorównać zespołom z Serie A, jednak metodycznie, krok po kroku, te luki będą wypełniane. Powrót do statusu sprzed bankructwa? Jestem przekonany, że sektor młodzieżowy Parmy, może ponownie odgrywać tak ważną rolę jak czynił to przed bankructwem z 2015. By to osiągnąć, prócz jakości samej młodzieży, konieczne są także pozytywne nastawienie oraz chęci ze strony całego klubowego środowiska, o co naprawdę nie musimy się martwić. Władze klubu chcą stawiać na młodzież i traktują ten projekt priorytetowo."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.