FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 15 sobota, 16 grudnia 2017

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Ternana1
Parma 1
Stadio Libero Liberati; 08.12.2017; 15:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Cesena-
Stadio Ennio Tardini; 16.12.2017; 15:00

Video

Ternana 1:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Bardzo chcieliśmy wygrać, ale ta sztuka nam się nie udała. Ten remis to jednak nie koniec świata, zwłaszcza, że w tym sezonie przegrywaliśmy już spotkania, w których byliśmy stroną lepszą. Trzeba przyjąć ten punkt z pokorą i skupić się na dalszej pracy. Mistrzostwa są jeszcze długie." - Antonio Di Gaudio

Shoutbox

Partnerzy

Parma Club Grecia

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4199 dni.
Napisaliśmy 7955 newsów

Mamy 254 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 15 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Piazzi: "Dla Parmy zrezygnowałem z ofert Juvntusu i Interu"

autor: odys; 12.08.2017 ; 15:14;

Nowy szef sektora młodzieżowego Parmy - Luca Piazzi w rozmowie z Teleducato, wypowiedział się na temat swojego przyjścia do zespołu Gialloblu, twierdząc iż odrzucił dla niego propozycje ze strony Interu i Juventusu.

"Pochodzę z małego miasteczka Cavalese, gdzie piłka nożna nie jest wiodącym sportem, królują tam raczej narty, dlatego też moje początki z Calcio były bardzo trudne, jednak od najmłodszych lat miałem w sobie pasję do futbolu, która pozwoliła mi na to by znaleźć się tu gdzie jestem teraz. Jako młody chłopiec trenowałem i grałem w zespołach z niższych lig, potem postanowiłem zostać managerem. Przez 10 lat pracowałem w Mezzocoronie, a następnie przez osiem lat w Sudtirol, gdzie z uwagi na to, iż był to mały klub zajmowałem się zarówno pierwszym zespołem jak i sektorem młodzieżowym. Odpowiadałem za organizację praktycznie całego klubu, dobierałem personel techniczny, dbałem o to by metodologia wykładana w młodzieżowych zespołach była na odpowiednim poziomie. Mimo iż było to wielkie wyzwanie to zawsze sprawiało mi to olbrzymią przyjemność, a do swojej pracy podchodziłem z niesłabnącą pasją. Moje starania zostały dostrzeżone przez wielkie klubu. W ciągu ostatnich miesięcy kontaktowały się ze mną Inter, Juventus oraz Parma. Ostatecznie zdecydowałem się na wybór propozycji Gialloblu, gdyż czułem, że jest to dla mnie szansa na osobisty rozwój. Byłem tez przekonany co do tego, że w tym klubie będę miał większą swobodę do wdrażania i realizacji autorskich pomysłów. Na mój wybór wpływ miała też znajomość z dyrektorem sportowym Daniele Faggiano, który bardzo zachwalał mi ten klub. W między czasie wówczas moje Sudtirol pokonało Parmę na Tardini i myślałem, że angaż mam z głowy (śmiech), na szczęście jednak wszystko potoczyło się po mojej myśli. Przybywając do Parmy spotkałem naprawdę imponujący i ambitny projekt. Klub ten w dwa lata podniósł się z kolan, awansował z Serie D do Serie B i na tym jego ambicje się nie kończą. Przed przyjściem do klubu odczuwałem pewien niepokój, związany z tym że nie będę w stanie poradzić sobie w zespole który tak wiele znaczy dla historii włoskiego futbolu. Moje wszelkie obawy błyskawicznie zostały jednak rozwiane, a Parma od samego początku obdarzyła mnie moim zaufaniem i dała mi praktycznie wolną rękę w realizacji swoich założeń. Teraz wszystko jest na dobre drodze i w pełni mogę koncentrować się na swojej pracy. Jestem jednak takim człowiekiem, który nigdy nie jest do końca zadowolony, nie skupiam się długo na pozytywach, wyławiam negatywy i dążę do ich poprawy."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.