FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 7 piątek, 20 lipca 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Sparingi
Parma 6
Naturno1
Prato allo Stelvio; 17.07.2018; 17:30

Następny mecz

Sparingi
Parma -
Foggia-
Prato allo Stelvio; 21.07.2018; 17:30

Video

Spezia 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Nasz rynek jest skutecznie blokowany przez zamieszanie panujące wokół sprawy SMS-owej, w związku z czym na razie było niewiele ruchów. Na szczęście mercato wciąż jest we wczesnej fazie i liczę na to, ze w krótkim czasie kierownictwu uda się skompletować kadrę." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4415 dni.
Napisaliśmy 9447 newsów

Mamy 265 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 7 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Piazzi: "Dla Parmy zrezygnowałem z ofert Juvntusu i Interu"

autor: odys; 12.08.2017 ; 15:14;

Nowy szef sektora młodzieżowego Parmy - Luca Piazzi w rozmowie z Teleducato, wypowiedział się na temat swojego przyjścia do zespołu Gialloblu, twierdząc iż odrzucił dla niego propozycje ze strony Interu i Juventusu.

"Pochodzę z małego miasteczka Cavalese, gdzie piłka nożna nie jest wiodącym sportem, królują tam raczej narty, dlatego też moje początki z Calcio były bardzo trudne, jednak od najmłodszych lat miałem w sobie pasję do futbolu, która pozwoliła mi na to by znaleźć się tu gdzie jestem teraz. Jako młody chłopiec trenowałem i grałem w zespołach z niższych lig, potem postanowiłem zostać managerem. Przez 10 lat pracowałem w Mezzocoronie, a następnie przez osiem lat w Sudtirol, gdzie z uwagi na to, iż był to mały klub zajmowałem się zarówno pierwszym zespołem jak i sektorem młodzieżowym. Odpowiadałem za organizację praktycznie całego klubu, dobierałem personel techniczny, dbałem o to by metodologia wykładana w młodzieżowych zespołach była na odpowiednim poziomie. Mimo iż było to wielkie wyzwanie to zawsze sprawiało mi to olbrzymią przyjemność, a do swojej pracy podchodziłem z niesłabnącą pasją. Moje starania zostały dostrzeżone przez wielkie klubu. W ciągu ostatnich miesięcy kontaktowały się ze mną Inter, Juventus oraz Parma. Ostatecznie zdecydowałem się na wybór propozycji Gialloblu, gdyż czułem, że jest to dla mnie szansa na osobisty rozwój. Byłem tez przekonany co do tego, że w tym klubie będę miał większą swobodę do wdrażania i realizacji autorskich pomysłów. Na mój wybór wpływ miała też znajomość z dyrektorem sportowym Daniele Faggiano, który bardzo zachwalał mi ten klub. W między czasie wówczas moje Sudtirol pokonało Parmę na Tardini i myślałem, że angaż mam z głowy (śmiech), na szczęście jednak wszystko potoczyło się po mojej myśli. Przybywając do Parmy spotkałem naprawdę imponujący i ambitny projekt. Klub ten w dwa lata podniósł się z kolan, awansował z Serie D do Serie B i na tym jego ambicje się nie kończą. Przed przyjściem do klubu odczuwałem pewien niepokój, związany z tym że nie będę w stanie poradzić sobie w zespole który tak wiele znaczy dla historii włoskiego futbolu. Moje wszelkie obawy błyskawicznie zostały jednak rozwiane, a Parma od samego początku obdarzyła mnie moim zaufaniem i dała mi praktycznie wolną rękę w realizacji swoich założeń. Teraz wszystko jest na dobre drodze i w pełni mogę koncentrować się na swojej pracy. Jestem jednak takim człowiekiem, który nigdy nie jest do końca zadowolony, nie skupiam się długo na pozytywach, wyławiam negatywy i dążę do ich poprawy."

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.