FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 9 czwartek, 20 stycznia 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Alessandria0
Parma 2
Stadio Giuseppe Moccagatta; 19.12.2021; 14:00

Następny mecz

Serie B
Parma -
Frosinone-
Stadio Ennio Tardini; 21.01.2022; 20:30

Video

Alessandria 0:2 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Często po treningu zostaje z trenerem Iachinim i jego sztabem, aby ćwiczyć element obrony piłki ciałem. Ważne jest to, aby wiedzieć jak dobrze zastawiać piłkę, będąc tyłem do bramki. We Włoszech każdy napastnik musi potrafić to robić." - Adrian Benedyczak

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5695 dni.
Napisaliśmy 17315 newsów

Mamy 285 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 9 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Petrachi: "Amauri nie zarabia u nas więcej niż w Parmie"

autor: odys; 11.09.2014 ; 12:29;

Kolejny bolesny, dla kibiców Parmy, fakt w sprawie transferu Amauriego. Jak stwierdził dyrektor sportowy klubu z Turynu - Gianluca Petrachi, powodem przeprowadzki Brazylijczyka nie była kwestia finansowa.

"Amauri zdecydował się na transfer do naszego zespołu tylko i wyłącznie z uwagi na kwestie sportowe. Jeśli chodzi o sprawy finansowe to mogę zapewnić, że nie zarabia nawet euro więcej niż wynosił jego kontrakt w Parmie."

Zobacz także

Komentarze

hess 11 września 2014; 13:24
jebać tego drewnianego starego sprzedawczyka
Magdzia 11 września 2014; 15:17
Panie Petrachi - dziękujemy za szczerość :]
odys 11 września 2014; 16:27
szczerze ja się ciągle łudziłem że poszedł za kasą i za LE, ale decydujące znaczenie miała kasa...niestety tak się nie stało i teraz jak myślę o Amaurim robi mi się niedobrze, zwłaszcza jak przypomnę sobie jak po zdobytej bramce w zeszłym sezonie całował nasz herb na koszulce... zwykły kawał dupka...
krz 11 września 2014; 16:33
Ja myśle że z Donadonim było mu już nie po drodze,tak że nie wieszajmy na nim psów,bo nie wiemy dokładnie jak to było.
piotro 11 września 2014; 17:14
Na tej stronie, kazdy zawodnik co grał mecze a przeszedł do innej drużyny, to zdrajca, sprzedawczyk i menda...

Wykonuję pracę w zawodzie X w firmie Y. Pracuję tam już np. 3 lata i część rzeczy mi nie odpowiada. Zatem może uda mi się znaleźć podobną pracę, gdzie bedę dostawał podobne lub lepsze pieniądze, a klimat powinien być lepszy. ZNalazłem taką ofertę w firmie Z. Jak mi Y zarzuci brak lojalności, to go wyśmieję. Warunki jakie zapewnia nie odpowiadają mi i tyle. Nie jest już atrakcyjny dla mnie. Kasa nie musi być rozstrzygającym elementem.
Była przecież ostatnio rzekoma afera z Cassano. Zresztą słynie z tego, że psuje atmosferę. Odys, pierwszy nazwie Donadoniego partaczem nie umiejącym motywować zawodników.

Naprawdę jesteście zdziwieni? Poważnie? I to po tym jak zabrali nam LE? Ja jestem zdziwiony, że mamy jeszcze Biabianego i Palettę.
odys 11 września 2014; 18:20
ja rozumiem że można odejść bo inny klub zaproponował ci lepsze warunki etc. ale nie rozumiem i nie zrozumiem i nie będę darzyć szacunkiem zawodników, którzy przed paroma chwilami wyznawali miłość do klubu i zapewniali że chcą tu zakończyć karierę, a później odchodzą i to bądź co bądź to szeregów aktualnie jednego z największych wrogów... i nic mnie nie obchodzą powody dla których to zrobił nikt mu nie kazał składać takich deklaracji to niech się teraz nie dziwi że jest teraz zwykłym sprzedawczykiem