FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 33 wtorek, 25 czerwca 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Roma2
Parma 1
Stadio Olimpico; 26.05.2019; 20:30

Następny mecz

Video

Roma 2:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Zdajemy sobie sprawę jak wielkim atutem są nasi kibice oraz ich wsparcie płynące z trybun. W ubiegłym sezonie mogliśmy tego doświadczyć wiele razy, chociażby w starciu z Fiorentiną, kiedy to fani dosłownie ponieśli nas do zwycięstwa. Zależy nam nam na utrzymaniu tej synergii, nie chcieliśmy tego psuć i mimo tego, iż rynek piłkarski ciągle się zmienia, zdecydowaliśmy się na bardzo przystępne ceny naszych karnetów. Liczymy, że nasi kibice to docenią." - Luca Carra

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4755 dni.
Napisaliśmy 11677 newsów

Mamy 272 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 33 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pescara także po Siligardiego

autor: odys; 13.06.2019 ; 16:09;

Po Alessio Da Cruzie i Cristianie Galano, Pescara ma wykazywać zainteresowanie jeszcze jednym ofensywnym piłkarzem Parmy, o czym poinformowałą dziś Gazzetta dello Sport.

Chodzi tu o Luce Siligardiego, który w minionym sezonie był jednym z ważniejszych piłkarzy dla Roberto D'Aversy, jednak jego rola w Parmie 2019/2020, nie została jeszcze zdefiniowana, stąd też jego transferu nie można wykluczyć. Póki co Pescara nie złożyła żadnej oficjalnej oferty za Siligardiego, a jedynie zapytanie o jego transferową dostępność.

Zobacz także

Komentarze

odys 13 czerwca 2019; 16:12
Ja wiem Siligardi nie miał w zeszłym sezonie cyferek, ma też swój wiek, ale nie da się odmówić tego, że praktycznie zawsze jak grał był w stanie pokazać coś ciekawego. Pomijając fakt, iż technicznie jest to jeden z najbardziej zaawansowanych naszych piłkarzy, to długimi fragmentami sezonu (zwłaszcza w drugiej rundzie) był praktycznie jednym piłkarzem, który nigdy nie bał się wziąć odpowiedzialności za piłkę na własne barki i przynajmniej próbował grać do przodu, a nie tylko na alibi. Dlatego też jego akurat bym zostawił, może nie z taką rolą jak teraz ale na zmiennika byłby idealny.
Michal 13 czerwca 2019; 18:13
Ktoś tu kiedyś napisał, że on nadałby się jako zawodnik podwieszony pod napastnika i w sumie ja bym to brał. Generalnie uważam, że dostawał za mało szans w tym sezonie, a szkoda.
odys 13 czerwca 2019; 21:57
chyba nawet ja o tym wspomniałem, ale niestety jest to mało realne bo wątpię żebyśmy zmienili ustawienie na dwójkę z przodu, bo wiązałoby się to z jeszcze większymi zmianami w kadrze, a te które nas czekają i tak powinny być spore i chcąc nie chcąc będą się wiązać ze sporym ryzykiem. Co do szans Siligardiego to myślę, że akurat występował sporo i regularnie, problemem było raczej to, że u nas nie miał bardzo z kim pograć, gdyby miał obok siebie choćby 2 kreatywnych graczy, z którymi mógłby stworzyć jakieś kombinacyjne akcje, to mielibyśmy z niego o wiele więcej pożytki.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.