FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 38 czwartek, 19 września 2019

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie A
Parma 1
Cagliari3
Stadio Ennio Tardini; 15.09.2019; 15:00

Następny mecz

Serie A
Lazio-
Parma -
Stadio Olimpico; 22.09.2019; 20:45

Video

Parma 1:3 Cagliari: Skrót

Cytat tygodnia

"Nie pamiętam, żebyśmy w jakimkolwiek meczu Serie A, pod moją wodzą w taki sposób prowadzili grę. Byliśmy stroną dominującą, przeważaliśmy, kreowaliśmy liczne sytuacje, cóż jednak z tego skoro nie byliśmy efektywni oraz cyniczni. Za nasz brak skuteczności zostaliśmy boleśnie skarceni przez rywala. Wynik 3:1, dla Cagliari mówi wszystko, a ładny styl na nic nam się nie zdał." - Roberto D'Aversa

Shoutbox

Nowości i aktualizacje na stronie

Partnerzy

Legalni bukmacherzy w Polsce – sprawdź gdzie można legalnie obstawiać


odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4841 dni.
Napisaliśmy 12257 newsów

Mamy 274 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 38 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Pescara także po Siligardiego

autor: odys; 13.06.2019 ; 16:09;

Po Alessio Da Cruzie i Cristianie Galano, Pescara ma wykazywać zainteresowanie jeszcze jednym ofensywnym piłkarzem Parmy, o czym poinformowałą dziś Gazzetta dello Sport.

Chodzi tu o Luce Siligardiego, który w minionym sezonie był jednym z ważniejszych piłkarzy dla Roberto D'Aversy, jednak jego rola w Parmie 2019/2020, nie została jeszcze zdefiniowana, stąd też jego transferu nie można wykluczyć. Póki co Pescara nie złożyła żadnej oficjalnej oferty za Siligardiego, a jedynie zapytanie o jego transferową dostępność.

Zobacz także

Komentarze

odys 13 czerwca 2019; 16:12
Ja wiem Siligardi nie miał w zeszłym sezonie cyferek, ma też swój wiek, ale nie da się odmówić tego, że praktycznie zawsze jak grał był w stanie pokazać coś ciekawego. Pomijając fakt, iż technicznie jest to jeden z najbardziej zaawansowanych naszych piłkarzy, to długimi fragmentami sezonu (zwłaszcza w drugiej rundzie) był praktycznie jednym piłkarzem, który nigdy nie bał się wziąć odpowiedzialności za piłkę na własne barki i przynajmniej próbował grać do przodu, a nie tylko na alibi. Dlatego też jego akurat bym zostawił, może nie z taką rolą jak teraz ale na zmiennika byłby idealny.
Michal 13 czerwca 2019; 18:13
Ktoś tu kiedyś napisał, że on nadałby się jako zawodnik podwieszony pod napastnika i w sumie ja bym to brał. Generalnie uważam, że dostawał za mało szans w tym sezonie, a szkoda.
odys 13 czerwca 2019; 21:57
chyba nawet ja o tym wspomniałem, ale niestety jest to mało realne bo wątpię żebyśmy zmienili ustawienie na dwójkę z przodu, bo wiązałoby się to z jeszcze większymi zmianami w kadrze, a te które nas czekają i tak powinny być spore i chcąc nie chcąc będą się wiązać ze sporym ryzykiem. Co do szans Siligardiego to myślę, że akurat występował sporo i regularnie, problemem było raczej to, że u nas nie miał bardzo z kim pograć, gdyby miał obok siebie choćby 2 kreatywnych graczy, z którymi mógłby stworzyć jakieś kombinacyjne akcje, to mielibyśmy z niego o wiele więcej pożytki.


Tylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.