FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 20 sobota, 18 sierpnia 2018

Panel logowania

Ostatni mecz

Puchar Włoch
Parma 0
Pisa1
Stadio Ennio Tardini; 12.08.2018; 20:30

Następny mecz

Serie A
Parma -
Udinese-
Stadio Ennio Tardini; 19.08.2018; 20:30

Video

Parma 2:1 Sassuolo: Skrót

Cytat tygodnia

"Mój przyjaciel powiedział mi kiedyś bardzo piękny cytat, który dobrze pasuje do tego co działo się w ostatnim czasie w sprawie Parmy - Czekam na czas, kiedy wszystko wróci do normy, królowie zasiądą na tronie, a klauny wrócą do cyrku." - Marco Ferrari

Shoutbox

Partnerzy

odwiedź portal zakłady bukmacherskie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 4444 dni.
Napisaliśmy 9716 newsów

Mamy 268 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 0 osób, oraz 20 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Parma z -5 punktami na starcie, Calaio zawieszony na dwa lata

autor: odys; 23.07.2018 ; 12:37;

Tygodnie nerwów, plotek, pomówień, a przede wszystkim niepewności o los klubu dobiegły końca. Dziś poznaliśmy wyrok, pierwszej instancji, w sprawie SMS-owej, którą ostatnimi czasy żyła cała Parma.

Sąd Federalny w Rzymie, pod przewodnictwem dr. Cesare Matrocoliego, po wnikliwym przeanalizowaniu sprawy ogłosił swój werdykt. Decyzją sądu Parna rozpocznie nadchodzący sezon z dorobkiem -5 punktów, z kolei Emanuele Calaio został zdyskwalifikowany na dwa lata oraz dodatkowo otrzymał grzywnę w wysokości 20 tys. euro.

Teraz Parma ma 48 godzin by złożyć odwołanie do sądu drugiej instancji. Dzisiejszy wyrok oznacza również ni mniej ni więcej to, iż w nadchodzących rozgrywkach klub na pewno zagra w Serie A, ale marna to pociecha...

 

Zobacz także

Komentarze

odys 23 lipca 2018; 12:38
Skandal i kompromitacja wymiaru sprawiedliwości...
faster 23 lipca 2018; 12:47
Dobrze ze nas nie wywalili do serieB. Ja tam odetchnąłem z ulgą
Pr23m3k 23 lipca 2018; 12:49
Ale jaja
odys 23 lipca 2018; 12:50
-5 to spadek i jestem co do tego pewny tak więc rafość jest niewielka...
faster 23 lipca 2018; 12:58
dopóki piłka w grze... po tych wszystkich latach i tak wierze, że damy rade. Ten werdykt to pewnie w głównej mierze ostrzeżenie dla innych a niestety oberwalo sie nam.
hess 23 lipca 2018; 13:38
tyle lat minęło a włoska piłka to nadal kabaret. To teraz skonoocy muszą sypnąć walutą, bo tak jak Odyś pisze, to przy obecnej kadrze te -5 to może być wyrok.
Michal 23 lipca 2018; 18:30
No nieźle, ale pojechali... Trzeba to odwoływać.