FCParma.com.pl - Jedyny polski serwis o Gialloblu

Wyszukiwarka:
Osób przebywających na stronie: 14 wtorek, 24 maja 2022

Panel logowania

Ostatni mecz

Serie B
Crotone0
Parma 1
Stadio Enzo Scida; 06.05.2022; 18:15

Następny mecz

Video

Crotone 0:1 Parma: Skrót

Cytat tygodnia

"Sezon w wykonaniu Parmy był porażką. Klub potrzebuje świeżego startu wykorzystując popełnione błędy jako cenną lekcję. Odpowiedzialność za taki stan rzeczy spoczywa nie tylko na trenerze i zawodnikach, ale także na kierownictwie. Wszyscy są odpowiedzialni za to co się wydarzyło." - Pietro Carmignani

Shoutbox

Partnerzy

Fusbal Stand

Aktualizacje na stronie

Statystyki serwisu

Serwis istnieje od: 18.06.2006

Czyli ma już 5819 dni.
Napisaliśmy 18090 newsów

Mamy 287 zarejestrowanych użytkowników.
Obecnie zalogowanych jest 1 osób, oraz 13 gości.

Serwis monitoruje: Stat.4u.pl  

Online:

Parma wykupi Del Prato, piłeczka po stronie Atalanty

autor: odys; 12.05.2022 ; 18:33;

Wypożyczony z Atalanty, Enrico Del Prato był w zakończony sezonie, jednym z najlepszych i najrówniej grających piłkarzy Parmy. Nikogo nie powinien więc dziwić fakt, iż Crociati wiążą z nim przyszłość.

To, że Parma będzie chciała wykupić kartę 22-latka było od dłuższego czasu w zasadzie pewne, i teraz cała sprawa się dokonuje. Jak podaje serwis TMW, Crociati aktywowali, ustaloną na poziomie 4 mln euro, klauzulę wykupu Del Prato. Niestety z perspektywy klubu z Tardini, wcale nie oznacza to, iż defensor będzie reprezentował jego barwy, w nadchodzącym sezonie. Piłeczka jest bowiem teraz po stronie Atalanty, która do końca sierpnia, może skorzystać z, zagwarantowanej sobie, opcji kontrwykupu Del Prato.

Na jakąkolwiek decyzję La Dei, w sprawie piłkarza, będziemy musieli jednak jeszcze trochę poczekać, bowiem aż do zakończenia rozgrywek Serie A, klub z Bergamo nie zamierza podejmować żadnych działań transferowych.

Zobacz także

Brak komentarzyTylko zalogowani użytkownicy mogą pisać komentarze
Wszelkie prawa zastrzeżone przez: FCParma.com.pl.